تیتر دو

۱۰۰ روستا در محاصره برف/ به ورزقان سفر نکنید!

رئیس راهداری شهرستان ورزقان گفت: بارش شدید برف همراه با کولاک شدید باعث شده است محورهای برفروبی شده دوباره مسدود شوند، امیدواریم فردا با آرام شدن وضعیت جوی مسیرهای روستایی نیز برفروبی شوند.

ادامه نوشته »

۲۰ روستا در محاصره برف/ عملیات برفروبی همچنان ادامه دارد

نعمتی گفت: بعد از بارش سنگین برف راه ارتباطی ۲۰ روستای جنگلی و صعب العبور در شهرستان ورزقان مسدود است که در تلاشیم هر چه زود تر این مسیر ها برفروبی شوند.

ادامه نوشته »

ورزقان پتانسیل های زیادی در کشاورزی دارد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ورزقان حجت الاسلام والمسلمین پورمحمد، مدیر و معاونان جهادکشاورزی شهرستان با حجت الاسلام والمسلمین پورمحمد امام جمعه ورزقان دیدار کردند. در دیدار با مدیر و کارکنان جهادکشاورزی شهرستان ورزقان با بیان اینکه در زمان حکومت رژیم پهلوی، کشاورزی در کشور فلج شده بود که …

ادامه نوشته »

دعوت از استاندار جهت پاسخگویی به مطالبات مردم ورزقان/ محرومیت؛ سهم مردم ورزقان از مس و طلا

امام جمعه ورزقان گفت: انتقال مالکیت تراکتور و ماشین سازی به مس سونگون ورزقان کار شایسته و قابل تقدیر است ولی باید به مطالبات به حق مردم مظلوم شهرستان ورزقان نیز توجه ویژه گردد.

ادامه نوشته »

معرفی نخبگان ورزقانی/ دکتر احمدی را بشناسید

در راستای معرفی نخبگان و شخصیت های برجسته شهرستان ورزقان با دکتر محمد حسین احمدی سیه کلان که اطلاعات آن را خبرنگار ما جمع آوری کرده است و برای آشنایی بیشتر در زیر باهم می خوانیم.

ادامه نوشته »

رزمایش سپاه پاسداران پیامی روشن و واضح برای دشمنان است

خطیب جمعه ورزقان رزمایش تهاجمی اخیر سپاه پاسداران را پیامی روشن و آشکار برای دشمنان دانست وگفت: این رزمایش پیامی روشن و واضح برای قدرت های استکباری است و آن هم یک هشدار جدی به دشمنان می باشد که اگر دست از پا خطا کنند ، دست هایشان را قطع خواهیم کرد ، امروز دشمنان بدانند دوران بزن دررو گذشته است و آزموده را آزمودن خطاست.

ادامه نوشته »

یک ورزقانی سرپرست اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی شد

حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی مزرعه شادی با حکم ریاست سازمان تبلیغات اسلامی سرپرستی اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی را برعهده گرفت.

ادامه نوشته »

کارهای عام المنفعه ای که شرکت پاوان انجام می دهد!

شرکت ساختمانی پاوان از معدود شرکت های است که در کنار احداث بزرگراه خواجه - ورزقان -خاروانا - نوردوز کارهای عمومی عام المنفعه نیز انجام می دهد که قسمتی از آن ها را باهم در زیر می خوانیم.

ادامه نوشته »