استانی

کارگران زحمت کش فرزندان ما هستند باید کمکشان کرد

امام جمعه ورزقان گفت: تعدادی از کارگران زحمت کش مجتمع مس سونگون ماه ها است با مشکلاتی روبرو شدند، این کارگران فرزندان ما و سربازان واقعی امام خامنه ای هستند و باید به آن ها کمک کرد.

ادامه نوشته »

خبر دروغین اویاقلیق از ورزقان تکذیب شد

روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورزقان با صدور جوابیه ای ادعای پایگاه خبری بیداری آذربایجان (اویاقلیق ) مبنی بر "ابهام در مصوبات سفر ریاست جمهوری و تکذیب سخنان عباسزاده توسط فرماندار ورزقان" را کذب خواند و مطالب منتشر شده در این خصوص در رسانه فوق الذکر را تایید نکرد

ادامه نوشته »

ورزقان به کارگاه عظیم عمرانی تبدیل شده است

از ابتدای شروع به‌کار دولت سیزدهم در شهرستان ورزقان ۱۹۲ عنوان پروژه خدماتی، عمرانی و ... به ارزش ۷۴۸ میلیارد تومان اجرا و افتتاح شده و پروژه‌هایی به ارزش ۱۶۵۵ میلیارد تومان در دست احداث می باشند

ادامه نوشته »

دست مافیای مس را قطع کردیم/ تنها هفت درصد اکتشاف داشتیم!

مدیرعامل مجتمع مس سونگون گفت: در تمام سال‌های گذشته مافیای مس اجازه‌ی توسعه صنعت مس را نمی‌داد و امکان پیشرفت این صنعت فراهم نمی‌شد اما اکنون، تمرکز تصمیم گیران حکومتی در این مسائل افزایش یافته و اجازه دخالت نمی‌دهند.

ادامه نوشته »

عملکرد موفق مس سونگون در سایه اعتماد به مدیریت بومی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی  آوای ورزقان؛ عملکرد موفق مجتمع مس سونگون در ماه های اخیر، نشان از نتیجه بخش بودن اعتماد به مدیریت بومی دارد؛ در تبیین نمود عینی این ادعا می توان به آغاز طرح های بر زمین مانده ای چون کارخانه ۸۰۰ هزار تنی تولید اسید سولفوریک …

ادامه نوشته »

مصاحبه جوان ورزقانی که ۱۲ گواهینامه دارد/ با مجید این قصه آشنا شوید!

خبرنگار ما به یک جوان ۲۹ ساله برخورد کرده است که دارای ۱۲ نوع گواهینامه از موتور سیکلت گرفته تا سنگین ترین ماشین آلات دنیاست، بخاطر همین موضوع خبرنگار آوای ورزقان یک مصاحبه با مجید داشته است تا انگیزه وی چون و چرا ماجرا قرار بگیریم.

ادامه نوشته »

خود نمایی نمایشگاه دائمی یاس نبوی در ایام فاطمیه

نمایشگاه دائمی یاس نبوی بمناسبت ایام فاطمیه چند روزی است در جوار امام زاده سید محمد ورزقان دایر شده است که وقایع مختلفی را به تصویر کشیده است. بازدید از این نمایشگاه برای عموم آزاد است.

ادامه نوشته »

انتقاد امام جمعه ورزقان از شرکت مس و بانک ها/ چرا نقدینگی مس به بانک ها برگشت داده نمی شود؟/ بانک باید از منابع شرکت تسهیلات کم بهره بدهند!

امام جمعه ورزقان گفت: شرکت ملی مس برای کمک به اقتصاد شهرستان و استان بخشی از نقدینگی خود را در اختیار بانک های استان قرار داده است، متاسفانه بانک ها از منابع به نفع خود استفاده می کنند و تسهیلات را با سودهای بسیار بالایی به مردم ارائه می دهند.

ادامه نوشته »