آوای ورزقان:وظیفه جوانان امروز سنگین‌تر از جوانان زمان جنگ است
آوای ورزقان:وظیفه جوانان امروز سنگین‌تر از جوانان زمان جنگ است

وظیفه جوانان امروز سنگین‌تر از جوانان زمان جنگ است

به گزارش آوای ورزقان، سرهنگ غفار ملکی امروز یکشنبه در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان ورزقان گفت: امروز جبهه همان است ولی جنگ بصورت همه جانبه و گسترده در بعد های مختلف اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی همچنان باشدت تمام ادامه دارد . وی گفت: بصیرت و آگاهی جوانان امروز با تکیه بر ولایت …

به گزارش آوای ورزقان، سرهنگ غفار ملکی امروز یکشنبه در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان ورزقان گفت: امروز جبهه همان است ولی جنگ بصورت همه جانبه و گسترده در بعد های مختلف اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی همچنان باشدت تمام ادامه دارد .
وی گفت: بصیرت و آگاهی جوانان امروز با تکیه بر ولایت فقیه و گوش جان سپردن به منویات مقام عظمای ولایت تنها راه روشنگری و مقابله با تهدیدهای پوچ و بی ارزش دشمنان اسلام در دنیا است.
وی با تاکید براینکه همه باید آگاه باشیم دشمن باچهره نقاب زده و بصورت نرم و همه جانبه به سراغ ما آمداه است فزود: آنها می خواهند بنیان خانواده های مارا با راه اندازی ۱۸ هزار شبکه ماهواره ای و ترفندهای گوناگون دیگر مورد هدف قرار دهند.
سر هنگ ملکی افزود: دشمن با ابزار تکنولوژیکی و روش های نوین در مقابل ما ایستاده است و باید با آگاهی و بصیرت از دین و قرآن و ولایت که خون بهای شهیدان است دفاع کنیم.
در این مراسم حجت الاسلام مهدوی امام جمعه این شهرستان با تاکید براینکه بزرگترین مانع استکبار جهانی در رسیدن به هدف های شوم خود ولایت فقیه است گفت: تا زمانیکه هستیم قطره قطره خون خود را هرجا لازم باشد هدیه خواهیم داد و همیشه و همه جا شعار و شعور ماهمه سرباز توییم خامنه ای گوش بفرمان توییم خامنه ای را سرلوحه امورات خود قرار داده ایم و پیرو دستورات معظم اله هستیم.
فرماندارشهرستان ورزقان نیز در این مراسم با تاکیدبراینکه هرگونه حرکت ها در این زمان و یا در زمان جنگ تحمیلی جهت بر اندازی نظام اسلامی طراحی شده است افزود: امنیت امروز مدیون جانفشانی شهداء و نیروهای گمنام امام زمان و انتظامی و نظامی و بسیجیان همیشه در صحنه می باشد.
فرمانده سپاه ناحیه ورزقان گفت: هر نام نیک و پایداری که برای ایران اسلامی بوجودآمده است حاصل خون شهداء است.
سرهنگ بیت اله بنی هاشمی برنامه های دیگر بزرگداشت سوم خرداد سالروز آزادی خرمشهر را در این شهرستان دیدار با خانواده های شهداء _ غبار روبی مزارشهداء و برگزاری یادواره شهداء در روستای ارزیل خاروانا که بعد از ظهر امروز با حضور جانشین سپاه عاشورا برگزار می شود را عنوان کرد.

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *