موج گرما در استان تا آخر هفته ادامه دارد/ از شنبه هوای تبریز خنک تر می شود

به گزارش آوای ورزقان، مجید سلطانی در گفتگو با آناج، گفت: از روز دوشنبه با استمرار هوای گرم در مرکز کشور و پیشروی آن به سمت استان های شمالغرب تا اواخر هفته افزایش محسوس دمای هوا پیش بینی می شود. وی ادامه داد: طی ۲۴ ساعت گذشته شهر میانه با دمای هوای ۴۱ درجه بالای …

به گزارش آوای ورزقان، مجید سلطانی در گفتگو با آناج، گفت: از روز دوشنبه با استمرار هوای گرم در مرکز کشور و پیشروی آن به سمت استان های شمالغرب تا اواخر هفته افزایش محسوس دمای هوا پیش بینی می شود.

وی ادامه داد: طی ۲۴ ساعت گذشته شهر میانه با دمای هوای ۴۱ درجه بالای صفر و ورزقان با ۱۲ درجه به ترتیب گرمترین و سردترین شهرهای استان بودند، دمای هوای شهر تبریز هم در این مدت ۳۷درجه ثبت شده است.

وی با اعلام اینکه از یکشنبه هفته آینده دمای هوا به صورت محسوسی کاهش می یابد، اضافه کرد: با توجه به شرایط فصلی و جغرافیایی بروز گرمای هفته جاری دور از انتظار نبود و لازم است تمهیدات لازم در این خصوص لحاظ شود چرا که این شرایط تا آخر هفته ادامه می یابد.

وی از وزش باد ملایم در کنار کاهش محسوس دما در طول هفته آینده خبر داد و گفت: از روز شنبه هفته آینده موج جدید دمایی در استان حاکم می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *