اوای ورزقان: حضور مردم روزه دار در راهپیمایی روز قدس نشان حمایت مردم از نظام اسلامی است
اوای ورزقان: حضور مردم روزه دار در راهپیمایی روز قدس نشان حمایت مردم از نظام اسلامی است

حضور مردم روزه دار در راهپیمایی روز قدس نشان حمایت مردم از نظام اسلامی است

به گزارش آوای ورزقان، حجت الاسلام مسعود مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان حضور مردم روزه دار را در راهپیمایی روز جهانی قدس با جود گرامای هوا نشان دهنده حمایت مردم از نظام اسلامی دانست و اظهار داشت: یهود ام‌الفساد تاریخ است. وی ریشه تمام جنایات حال حاضر در جهان را علیه ملت‌های مسلمان …

به گزارش آوای ورزقان، حجت الاسلام مسعود مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان حضور مردم روزه دار را در راهپیمایی روز جهانی قدس با جود گرامای هوا نشان دهنده حمایت مردم از نظام اسلامی دانست و اظهار داشت: یهود ام‌الفساد تاریخ است.

وی ریشه تمام جنایات حال حاضر در جهان را علیه ملت‌های مسلمان توسط گروه‌های تروریستی چون داعش را افسران یهودی دانست و خاطر نشان کرد: حکام آل سعود ریشه تمام فتنه‌های منطقه هستند.

DSCF7728

امام جمعه ورزقان با اشاره به مذاکرات هسته‌ای ایران با ۶ کشور جهان تصریح کرد: همه آحاد مردم همان‌گونه که رهبری از تیم مذاکره کننده حمایت کرده است با از تیم دیپلماتیک کشورمان حمایت کنند.

وی افزود: خطوط قرمزی که رهبری ترسیم کرده‌اند محوریت مذاکرات را به خود اختصاص داده‌اند و امیدواریم با ایستادگی و مقاومت تیم مذاکره کننده در برابر تمامی قدرت‌های جهان به نتیجه مناسبی برسیم.

DSCF7749

مهدوی با تشکر از حضور مردم شهرستان در کلیه مراسمات فرهنگی و مذهبی بیان داشت: امید است توجه ویژه‌ای نسبت به مسائل فرهنگی در شهرستان صورت پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.