هزینه ۲۰ میلیونی نماینده ورزقان برای انتخابات/تخریب نامزدهای دیگر طبیعی است

به گزارش آوای ورزقان، الهوردی دهقانی در گفت‌وگو با  آناج با اشاره به حساسیت حوزه انتخاباتی ورزقان، اظهار داشت: در این حوزه با اختلاف کم نماینده انتخاب می‌شود و نیاز به هزینه است. بنده در دوره‌ی قبل تنها ۲۰ میلیون تومان هزینه کردم، البته کاندیداهایی هم بودند که هزینه‌ی زیادی برای پیروزی در انتخابات کردند. …

به گزارش آوای ورزقان، الهوردی دهقانی در گفت‌وگو با  آناج با اشاره به حساسیت حوزه انتخاباتی ورزقان، اظهار داشت: در این حوزه با اختلاف کم نماینده انتخاب می‌شود و نیاز به هزینه است. بنده در دوره‌ی قبل تنها ۲۰ میلیون تومان هزینه کردم، البته کاندیداهایی هم بودند که هزینه‌ی زیادی برای پیروزی در انتخابات کردند.

وی ادامه داد: متاسفانه برخی از نامزدها برای پیروزی در انتخابات وعده‌های غیرممکن به مردم می‌دهند و همین امر موجب می‌شود انتظارات از نماینده مردم در مجلس افزایش یابد. معمولا در انتخابات وعده نمی‌دهم.

وی خاطرنشان کرد: نماینده باید حرف مردم را به گوش حاکمیت برساند و در راستای پیشرفت شهر خود قدم بردارد. نامزدهایی که وعده می‌دهند و بعدا به آن عمل نمی‌کنند آبروی دیگر نمایندگان مجلس را هم می‌برند.

نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پشت پرده‌ی انتخابات مجلس، عنوان داشت: برخی از نامزدها برای راه یابی به بهارستان هزینه‌های زیاد و غیرمتعارفی می‌کنند، مگر حقوق نمایندگی مجلس چقدر است که یک فرد بعضا تا یک میلیارد تومان هم برای پیروزی هزینه می‌کند، در چنین مواقعی گروه‌های خاصی به دنبال ارسال نماینده به مجلس هستند تا برخی امور آنها را حل کند.

وی افزود: نماینده‌ای که در زمان انتخابات از گروهی هزینه تبلیغات خود را تامین کند فردا باید به خواسته‌های آنان نیز عمل کند، این امر استقلال نماینده را زیرسوال می‌برد.

وی با بیان اینکه تخریب کاندیداهای دیگر در زمان انتخابات امری طبیعی است، اذعان داشت: مردم باید به نماینده‌ای رای دهند که عمل می‌کند و کارایی‌های خود را نشان داده است. نامزدهایی که یکدیگر را تخریب می‌کنند به جای نمی‌رسند.

۵ دیدگاه

 1. شاید آقای نماینده صفر هاشو جابه جا گفته
  احتمالاً منظورشون ۲۰ میلیارد ریال بوده(۲ میلیارد تومان)

 2. آی یالانچی نماینده

 3. با ۲۰ میلیون نمیشه یه پراید خرید چه برسه با ۲۰۰ ماشین کرایه ای البته بیست میلیون پس انداز نقدی رو میگن آپارتمانهای عباسی تبریز که برا انتخابات صرف شد مجزا حساب میشه

 4. کسی که به این نماینده رای داد

  این آقا به مغازه و خونه داداشش هم رحم نکرد همه رو فروخت و زد به کار انتخابات
  الکی میگی
  … مگه داریم…
  … مگه میشه

 5. خخخخ. پس مغازه آقا بایرام چی شد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *