آوای ورزقان:منصور حقیقت پور , یوم الله نه دی ,

کسانی که در مقابل فتنه ۸۸ سکوت می کنند، بصیرت ندارند/آقای روحانی باید تلاش بکند که چوبی را که بقیه خورده اند نخورد

به گزارش آوای ورزقان به نقل از آناج،با نزدیک شدن به یوم الله نه دی، اظهارنظرها در خصوص تبعات وارد شده از سوی فتنه و فتنه گران به مردم و کشور مورد توجه بسیاری از کارشناسان و مردم قرار گرفته است. این در حالی است که بسیاری از فعالان منتسب به فتنه در پاسخ به …

به گزارش آوای ورزقان به نقل از آناج،با نزدیک شدن به یوم الله نه دی، اظهارنظرها در خصوص تبعات وارد شده از سوی فتنه و فتنه گران به مردم و کشور مورد توجه بسیاری از کارشناسان و مردم قرار گرفته است. این در حالی است که بسیاری از فعالان منتسب به فتنه در پاسخ به عملکرد خود سکوت می کنند و حاضر به پاسخگویی و یا عذرخواهی از مردم نیستند. در همین زمینه گفتگویی ترتیب دادیم با منصور حقیقت پور، نماینده مردم اردبیل و نمین و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس.

منصور حقیقت پور در گفتگو با خبرنگار سیاسی آناج، در خصوص گمانه زنی ها مبنی بر حکم سران فتنه و امکان توبه آنها با توجه به خون های ریخته شده در فتنه ۸۸، گفت: با توجه به اینکه این امر به شورای عالی امنیت ملی محول شده است،صلاحیت تشخیص اینکه آیا این امر شدنی است یا خیر در حوزه وظایف ما نیست، لذا باید اجازه دهیم که نهادهای قانونی و رسمی اظهار نظر بکنند و ما باید نه جلو و نه عقب بیفتیم، یعنی نه بگوییم آزاد گردد و نه بگوییم اعدام گردد.

وی ادامه داد: معتقد هستم عزیزان ما در شورای عالی امنیت ملی بهترین و پخته ترین تصمیم را خواهند گرفت.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در خصوص سکوت طیف خاص سیاسی حتی بعد از یوم الله نه دی که با حضور مردم از تمام سلائق سیاسی صورت گرفت گفت: کسانی که هنوز حاضر به مرزبندی نیستند و سکوت کرده اند بصیرت ندارند، یعنی اینکه تعلقات سیاسی و تعلقات باندی آنها اجازه تن دادن به حقیقت و بیان آن را به آنها نمی دهد، ما اسم اینها را در بحث بصیرت رفوزه می گذاریم.

نماینده مردم اردبیل و نمین، در پاسخ به تلاش ها برای رفع حصر سران فتنه تصریح کرد: با توجه به اینکه مقام معظم رهبری فتنه را جز خطوط قرمز اعلام کردند، قطعا کسانی که بر این امر اصرار کنند زاویه خود با رهبری را افزایش داده و این امر مورد  رضایت مردم نخواهد بود.

وی در پاسخ طعمه قرار گرفتن رجال سیاسی توسط اطرافیانشان برای رسیدن مطامع سیاسی نامشروع و احتمال وجود این خطر برای دکتر روحانی گفت: امیدوارم که این اتفاق نیافتد، آقای روحانی باید تلاش بکند که چوبی را که بقیه خورده اند نخورد و باید تلاش کند پا در جایی بگذارند که مقام معظم رهبری گذاشته است. نه باید از آقا جلو بیفد و نه عقب باشد. مثل همان توصیه ای که ما به آقای احمدی نژاد کردیم که هزینه گروهی خاص نشود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *