آوای ورزقان: دولت سیاست‌های ضد رکود اقتصادی را در دستور کار قرار دهد
آوای ورزقان: دولت سیاست‌های ضد رکود اقتصادی را در دستور کار قرار دهد

دولت سیاست‌های ضد رکود اقتصادی را در دستور کار قرار دهد

الهوردی دهقانی در گفتگو با خبرنگار آوای ورزقان، درباره شرایط اقتصادی شهرستان ورزقان گفت: کارخانجات موجود در شهرستان متعلق به شرکت ملی مس ایران است که نیاز است این شرکت باتوجه به ظرفیت های  معدنی منطقه سرمایه گذاری‌های بیشتری را در شهرستان انجام دهد. وی افزود: شهرستان ورزقان از ظرفیت های گردشگری و معدنی بسیاری …

الهوردی دهقانی در گفتگو با خبرنگار آوای ورزقان، درباره شرایط اقتصادی شهرستان ورزقان گفت: کارخانجات موجود در شهرستان متعلق به شرکت ملی مس ایران است که نیاز است این شرکت باتوجه به ظرفیت های  معدنی منطقه سرمایه گذاری‌های بیشتری را در شهرستان انجام دهد.

وی افزود: شهرستان ورزقان از ظرفیت های گردشگری و معدنی بسیاری برخوردار است که در صورت تصویب از سوی دولت و الحاق این شهرستان به منطقه آزاد تجاری صنعتی شاهد تحول اقتصادی منطقه و استان خواهیم بود.

دهقانی تصریح کرد: در شهرستان ورزقان کارخانه و گارگاه های تراز اول وجود ندارد و کارگاه های موجود کارگاه هایی متوسط هستند که نیازمند تامین سرمایه در گردش از طریق دریافت وام از دولت است.

نماینده مردم ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به رکود اقتصادی در کشور اظهار داشت: نبود قدرت خرید مردم یکی از عوامل این رکود است که نیاز است دولت سیاست های ضد رکود را در دستور کار خود قرار دهد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی آوای ورزقان اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *