انتخابات مجلس دهم و کاندیداهای احتمالی در ورزقان

به گزارش خبرنگارآوای ورزقان، با نزدیک‌ شدن به انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی نام و آوازه‌ها و تحرکات برخی افراد نشان از نامزدی آنان برای انتخابات این دوره مجلس حکایت می‌کند تبلیغات زودهنگام کاندیداهای انتخاباتی مجلس دهم با برگزاری جلسات خانگی و یارگیری نفربه‌نفر شروع‌شده و در شرایطی شهرستان رفته رفته فضای سیاسی انتخابات …

به گزارش خبرنگارآوای ورزقان، با نزدیک‌ شدن به انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی نام و آوازه‌ها و تحرکات برخی افراد نشان از نامزدی آنان برای انتخابات این دوره مجلس حکایت می‌کند

تبلیغات زودهنگام کاندیداهای انتخاباتی مجلس دهم با برگزاری جلسات خانگی و یارگیری نفربه‌نفر شروع‌شده و در شرایطی شهرستان رفته رفته فضای سیاسی انتخابات به خود می گیرد که تبلیغات سالم نامزدهای انتخاباتی می‌تواند فضای سیاسی را جهت حضور حداکثری آماده کند.

انتخابات دهمین دوره مجلس به طور همزمان با انتخابات مجلس خبرگان رهبری روز جمعه ۷ اسفندماه امسال در سراسر کشور برگزار خواهد شد. این در حالی است که ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات مجلس دهم ۲۸ آذرماه تا ۴ دی‌ماه انجام می‌شود، تبلیغات رسمی نیز به مدت یک هفته خواهد بود که این زمان ۲۴ ساعت قبل از زمان رأی‌گیری به پایان خواهد رسید.
پایگاه خبر آوای ورزقان، به‌منظور معرفی کاندیداهای احتمالی شهرستان ورزقان اقدام به انتشار اسامی نامزدهای احتمالی شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه ورزقان و خاروانا کرده، که این به معنای قطعی بودن حضور این افراد نبوده و تنها بر اساس گمانه‌زنی‌های محافل سیاسی و برخی شنیده‌های موجود منتشرشده است.

کاندیداهای احتمالی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه ورزقان و خاروانا:

 

الهوردی دهقانی

ابوالفضل امانی

ذاکر حیدری

رضا علیزاده

رضا سعادتپور

سعید علیزاده

صمد خلیلی

علی قربان زاده

علی عباسی آبخواره

علی عبداللهی

علی حسین پور سلیمان

علی امامعیزاده

غلامرضا دهقان

کمال بارعی

گل محمد الیاسی

محمدرضا عباسی استمال

محمدباقر لطفی

نادر بهرامی

اسامی منتشر شده فقط برای اطلاع رسانی به مردم شهرستان ورزقان بوده و پایگاه خبری آوای ورزقان حضور یا عدم حضور هیچ یک از این افراد را تائید یا تکذیب نمی کند.

پایگاه خبری آوای ورزقان بدون جانب داری از کاندیداها و جریانات سیاسی، آمادگی کامل دارد تا از طریق مصاحبه و ارائه سوابق کاندیداهای، احتمالی زمینه معرفی آنان را بیش از پیش برای مردم فراهم نماید.

ترتیب اسامی که بر اساس سابقه فعالیت این افراد در انتخابات ادوار گذشته مجلس شورای اسلامی انتشار یافته بود با توجه به نظرات مخاطبان عزیز ترتیب اسامی به حروف الفبا تغییر یافت و افرادی که قصد نامزدی در انتخابات مجلس را دارند و یا سوابقشان ناقص در سایت ثبت شده می‌توانند اطلاعات خود را در قسمت نظرات درج یا از طریق ایمیل avayehvarzeghan@gmail.com و شماره تلفن ۴۴۵۵۲۹۱۸ با ما تماس حاصل نمایند.

برای آگاهی از آخرین اخبار شهرستان و پیوستن به کانال تلگرامی آوای ورزقان اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *