یکشنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۷
4:31:50 - یکشنبه 18 آبا 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عدم پیشرفت ورزقان نسبت به استعدادهایش در چیست؟
به گزارش آوای ورزقان، وبلاگ ورزقان دانش نوشت: چرا ما ورزقانی ها نمی توانیم برای پیشرفت شهرمان که بسیار به آن نیازمندیم با یکدیگر همفکری و همکاری و هماهنگی داشته باشیم؟ اصولا چطور شده که اینطور شده ایم؟ بعضی از بعضی می ترسیم. ترس هم تنش به دنبال دارد. به یکدیگر بدگمان هستیم و اعتماد […]

به گزارش آوای ورزقان، وبلاگ ورزقان دانش نوشت: چرا ما ورزقانی ها نمی توانیم برای پیشرفت شهرمان که بسیار به آن نیازمندیم با یکدیگر همفکری و همکاری و هماهنگی داشته باشیم؟ اصولا چطور شده که اینطور شده ایم؟

بعضی از بعضی می ترسیم. ترس هم تنش به دنبال دارد. به یکدیگر بدگمان هستیم و اعتماد نداریم پس نمی توانیم به یکدیگر نزدیک شویم.

کافی است به گوش رئیس اداره یا مسئول حزب و گروه حاکمی برسد که فلان فرد بر خلاف نظر آن مقام والا حرفی زده یا حرکتی کرده تا تکلیفش یکباره روشن گردد. می بایست همه از یکدیگر در هراس باشند تا مقام تک محوری در امان باشد.

چنانچه افراد به یکدیگر اعتماد نداشته چگونه می توان انتظار داشت که با یکدیگر همکاری داشته چه برسد به اینکه در طراحی و اجرای برنامه های سازندگی، آزادانه و بدون واهمه همفکری داشته باشند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. ناصر   آبان 18, 1394  

    باسلام و خسته نباشید،بنظر من این بیانات درست ولی برای پیشرفت ورشد ورزقان حضور مهندس اله وردی دهقانی برای بار ۲ در صندلی نمایندگی ورزقان اهمیت ۲چندان دارد چون اگر دهقانی نماینده نشود همه طرحهای وی ناقص میمانند از جمله ازاد راه ورزقان تبریز،استقلال مجتمع مس سونگون از کرمان،تبدیل ورزقان به منطقه ازاد و……پس شرط اول پیشرفت حضور ۲باره مهندس دهقانی میباشد درضمن من هیچ نسبتی با ایشان ندارم این عملکرد اوست که مرا وادار به بیان این مطالب میکند.
    با تشکر

  2. همون   آذر 21, 1394  

    این ناصر از خودش در آورده ایشون ناصر دهقانی هستن و از هر فرصتی برای تبلیغ الهوردی استفاده میکند
    و گفته هایش دروغی بیش نبیت


جشنواره فعالین سایبری آذربایحانشرقی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب