امید مس سونگون ورزقان برای صدر نشینی به شکست مقاومت، مقاومت البرز

به گزارش آوای ورزقان، هفته هجدهم لیگ برتر فوتسال ایران فردا با برگزاری ۶ دیدار همزمان پیگیری خواهد شد که در یکی از دیدارهای این هفته لیگ برتر فوتسال تیم‌های مقاومت البرز و مس سونگون در سالن انقلاب کرج به مصاف هم خواهند رفت. مقاومت البرز تیم میزبان این دیدار نیم فصل دوم را با شکست خانگی …

به گزارش آوای ورزقان، هفته هجدهم لیگ برتر فوتسال ایران فردا با برگزاری ۶ دیدار همزمان پیگیری خواهد شد که در یکی از دیدارهای این هفته لیگ برتر فوتسال تیم‌های مقاومت البرز و مس سونگون در سالن انقلاب کرج به مصاف هم خواهند رفت.

مقاومت البرز تیم میزبان این دیدار نیم فصل دوم را با شکست خانگی مقابل گیتی پسند آغاز کرد اما این تیم در ادامه موفق شد به ۳ برد متوالی دست یابد. آنها در آخرین بازی خود در هفته گذشته در خانه فردوسی مشهد به پیروزی پرگل رسیده و این تیم را با ۶ گل درهم کوبیدند.

این تیم در پایان هفته هفدهم با ۲۱ امتیاز رتبه هشتم را در اختیار دارد و در این بازی خانگی برای تدوام بردهای متوالی خود مقابل مس قرار خواهد گرفت.

در قیاس با مقاومت، مس سونگون با وضعیتی متفاوت پا به دیدار فردا می‌گذارد.

لاله‌های نارنجی نیم فصل دوم را با تساوی شیرین مقابل تاسیسات آغاز کردند. این تیم سپس در خانه فرش آرای مشهد را شکست داد و در ادامه مقابل دبیری در دربی تبریز مغلوب شده و بالاخره در هفته گذشته نیز در خانه مهمانش شرکت حفاری اهواز را در یک دیدار نزدیک و دشوار به برتری رسید.

شاگردان افضل در جدول رده بندی لیگ برتر فوتسال شرایط مشابهی با همشهری خود دبیری دارند اما تفاضل گل بالا موجب شده است تا لاله‌ها در جایگاه دوم قرار بگیرند.

این تیم همچون دبیری امیدوار است تا با پیروزی در دیدار فردا، صدر جدول را پس از هفته‌ها از چنگ تیم تاسیسات دریایی خارج کند. البته آنها برای تحقق این امر، باید منتظر توقف شاگردان شمسایی در دیدار دیگر این هفته باشند.

دیدار مقاومت و مس نیز همچون سایر دیدارهای هفته هجدهم از ساعت ۱۶ برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *