آوای ورزقان: راه ارتباطی ۱۰۰ روستای شهرستان ورزقان مسدود است
آوای ورزقان: راه ارتباطی ۱۰۰ روستای شهرستان ورزقان مسدود است

راه ارتباطی ۱۰۰ روستای شهرستان ورزقان مسدود است

اصغر محمودی اصل در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری آوای ورزقان، در مورد آخرین وضعیت راه‌های مواصلاتی شهرستان ورزقان اظهار داشت: به دلیل کولاک شدید بازگشایی راه های مواصلاتی به کندی پیش می رود و تردد در  محورهای اصلی بدون زنجیر چرخ امکان پذیر نیست. وی افزود: راه ارتباطی ۱۰۰ روستای شهرستان به دلیل کولاک …

اصغر محمودی اصل در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری آوای ورزقان، در مورد آخرین وضعیت راه‌های مواصلاتی شهرستان ورزقان اظهار داشت: به دلیل کولاک شدید بازگشایی راه های مواصلاتی به کندی پیش می رود و تردد در  محورهای اصلی بدون زنجیر چرخ امکان پذیر نیست.

وی افزود: راه ارتباطی ۱۰۰ روستای شهرستان به دلیل کولاک شدید مسدود شده است و اداره راه و شهر سازی شهرستان ورزقان با تمام توان در تلاش است تا در حداقل زمان ممکن راه ارتباطی این روستاها بازگشایی شوند.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان ورزقان تصریح کرد: ۲۸ دستگاه برفروب در تلاش هستند تا مسیرهای مواصلاتی شهرستان را در حداقل زمان ممکن بازگشایی کنند که به دلیل کولاک شدید این کار امکان پذیر نیست.

وی خاطر نشان کرد: ارتفاع برف در بخش خاروانای شهرستان ورزقان به بیش از ۵۰ سانتی متر و در بخش مرکزی شهرستان به ۳۰ سانتی متر می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *