آوای ورزقان:احداث لوناپارک زمستانی، از نیازهای تفریحی شهر است

احداث لوناپارک زمستانی، از نیازهای تفریحی شهر است

به گزارش آوای ورزقان به نقل از تبریز بیدار ، سعید محدث،  با بیان این مطلب اظهار داشت: با توجه به وضعیت آب و هوایی شهر تبریز و دوره نسبتاً طولانی سرما در این شهر، ایجاد پارک مسقف برای سپری کردن اوقات فراغت در فصل زمستان ضروری است. وی افزود: پیش‌بینی برنامه‌های مختلف تفریحی و تجهیزات …

به گزارش آوای ورزقان به نقل از تبریز بیدار ، سعید محدث،  با بیان این مطلب اظهار داشت: با توجه به وضعیت آب و هوایی شهر تبریز و دوره نسبتاً طولانی سرما در این شهر، ایجاد پارک مسقف برای سپری کردن اوقات فراغت در فصل زمستان ضروری است.

وی افزود: پیش‌بینی برنامه‌های مختلف تفریحی و تجهیزات و لوازم مختلف تفریحی برای سنین مختلف در چنین مرکزی، از مشکلات نوجوانان و جوانان و دغدغه خانواده‌ها برای سپری کردن اوقات فراعت در فصل سرما خواهد کاست.
عضو شورای اسلامی شهر تاکید کرد: ایجاد زیرساخت‌های لازم برای تقویت روحیه نشاط، از جمله ضروریاتی است که در صورت اهتمام جدی، از آسیب‌های متعدد اجتماعی و فرهنگی خواهد کاست.
محدث با تاکید بر اجرای برنامه‌ریزی مدوام در این موضوع، تصریح کرد: این اهتمام، بدون این که محدود به دوره خاصی باشد، باید متناسب با فصل‌ها و دوره‌های مختلف زمانی پیگیری شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *