خداداد عزیزی سرمربی شهرداری تبریز شد

به گزارش آوای ورزقان به نقل از تبریز بیدار ، جلسه هیئت‌ مدیره سازمان ورزش شهرداری تبریز صبح امروز برگزار شد و در این جلسه پس از بررسی گزینه‌های مختلف خداداد عزیزی به‌عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال شهرداری تبریز معرفی شد. خداداد عزیزی متولد ۱ تیرماه سال ۱۳۵۰ در مشهد است و ۴۷ بازی ملی انجام …

به گزارش آوای ورزقان به نقل از تبریز بیدار ، جلسه هیئت‌ مدیره سازمان ورزش شهرداری تبریز صبح امروز برگزار شد و در این جلسه پس از بررسی گزینه‌های مختلف خداداد عزیزی به‌عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال شهرداری تبریز معرفی شد.

خداداد عزیزی متولد ۱ تیرماه سال ۱۳۵۰ در مشهد است و ۴۷ بازی ملی انجام داده که در طول این دیدارها ۱۱ گل برای تیم ملی به ثمر رسانده است.
 او در سال ۱۹۹۶ به‌عنوان بازیکن برتر کنفدراسیون فوتبال آسیا و در همان سال به‌عنوان ارزشمندترین بازیکن جام ملت‌های آسیا انتخاب شد و نقش مهمی در صعود ایران به جام جهانی ۱۹۹۸ داشت.
وی سابقه مربی‌گری در ابومسلم خراسان، پیام مشهد و استقلال اهواز را در کارنامه دارد و در حال حاضر به‌عنوان جایگزین مهدی پاشازاده در شهرداری تبریز فعالیت خواهد کرد.
تیم فوتبال شهرداری تبریز با گذشت ۱۱ هفته از رقابت‌های دسته یک فوتبال کشور در رده دهم قرار دارد و این روزها خطر سقوط را احساس می‌کند و با تعویض سرمربی امیدوار است بتواند به رده‌های بالاتر صعود کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *