آوای ورزقان: کناره‌گیری وفادار ربطی به انتخابات ندارد
آوای ورزقان: کناره‌گیری وفادار ربطی به انتخابات ندارد
مدیرکل سیاسی استانداری آذربایجان‌شرقی:

کناره‌گیری وفادار ربطی به انتخابات ندارد

به گزارش آوای ورزقان، رضا استاد رحیمی در گفت‌وگو با آناج با اشاره به تغییر فرمانداران ورزقان و عجب شیر، اظهار داشت: تغییر مدیریت ربطی به مسائل انتخاباتی این حوزه ندارد و از طرفی انتخابات حوزه انتخابیه ورزقان اخیرا از طرف شورای نگهبان تایید شده است. وی با رد شایعه برکناری فرمانداران، ابراز کرد: علی وفادار از فرمانداری …

به گزارش آوای ورزقان، رضا استاد رحیمی در گفت‌وگو با آناج با اشاره به تغییر فرمانداران ورزقان و عجب شیر، اظهار داشت: تغییر مدیریت ربطی به مسائل انتخاباتی این حوزه ندارد و از طرفی انتخابات حوزه انتخابیه ورزقان اخیرا از طرف شورای نگهبان تایید شده است.

وی با رد شایعه برکناری فرمانداران، ابراز کرد: علی وفادار از فرمانداری ورزقان همراه با ابراهیم طاهری از فرمانداری عجب شیر بازنشسته شده اند و برکناری این افراد کذب محض است؛ خدمت آقای وفادار در اسفند ماه به پایان رسیده و طبق بخشنامه افرادی که خدمتشان به پایان رسیده، باید بازنشسته شوند.

مدیر کل سیاسی استانداری اذعان داشت: آقای صابر تقویمی به عنوان سرپرست فرمانداری ورزقان انتخاب شد؛ وی کارشناس سیاسی بوده و سابقه بخشداری گوگان را در کارنامه خود دارد.

لازم به ذکر است که علی وفادار از بهمن ماه سال ۹۲ و با حکم دکتر جبارزاده مسولیت فرمانداری شهرستان ورزقان را بر عهده داشت، بر همین اساس تغییر مدیریتی باعث ایجاد شائبه های انتخاباتی در این حوزه انتخابی گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *