آغاز فعالیت ستادهای احمدی نژاد/ شهر قم، محور فعالیت های یاران رئیس جمهور سابق آغاز فعالیت ستادهای احمدی نژاد/ شهر قم، محور فعالیت های یاران رئیس جمهور سابق

به گزارش آوای ورزقان به نقل از دانا، با گذشت بیش از یکسال و نیم از یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری در کشور، ستادهای انتخاباتی بسیاری از افراد اصولگرا و اصلاح‌طلب تشکیل و اعضای این ۲ جریان در حال یارگیری هستند. در این میان اصلاح‌طلبان در طول این مدت تلاش‌های بیشتری کرده و حتی لیست کاندیداهای …

به گزارش آوای ورزقان به نقل از دانا، با گذشت بیش از یکسال و نیم از یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری در کشور، ستادهای انتخاباتی بسیاری از افراد اصولگرا و اصلاح‌طلب تشکیل و اعضای این ۲ جریان در حال یارگیری هستند.

در این میان اصلاح‌طلبان در طول این مدت تلاش‌های بیشتری کرده و حتی لیست کاندیداهای خود را تهیه کرده‌اند.

با پایان دولت دهم، برخی گمان کردند که عمر سیاسی احمدی نژاد رئیس جمهور دولت های نهم و دهم کشور به پایان رسیده است؛ به ویژه که احمدی نژاد تقریباً دو سال است که فعالیت سیاسی خاصی نداشته است.

اما خبرها حاکی از آن است که ستادهای احمدی نژاد در شهرهای مختلف اخیرا فعالیت های خود را شروع کرده اند و برنامه ریزی های لازم جهت احیای این ستاد ها در سایر شهرستان‌ها را انجام داده اند.

بر اساس این گزارش شهر قم یکی از شهرهایی است که ستادهای احمدی نژاد به طور ویژه در آن فعال شده و فعالیت‌های گسترده ای در این شهر برای حمایت از احمدی نژاد انجام می شود.

بنابراین باید منتظر ماند و دید که احمدی نژاد به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری وارد عرصه سیاست می شود و یا ترجیح می‌دهد به عنوان یک نماینده مردم وارد مجلس شورای اسلامی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *