سربازی یک تکلیف قانونی و ملی است/ باشگاهها نباید بازیکنان را به هر نحوی از خدمت منع کنند

به گزارش آوای ورزقان؛سردار کمالی جانشین اداره منابع ستاد کل نیروهای مسلح در گفت وگو با دانا  در خصوص اعتراض برخی باشگاهها درباره اینکه چرا باید بازیکنان سرباز آنها  که برای پرورش آنها زحمت کشیده شده اند دچار مشکل شوند اظهارداشت: سربازی یک تکلیف قانونی و ملی است  مثلا  امکان ندارد که یک دکتر یا مهندس بگوید …

به گزارش آوای ورزقان؛سردار کمالی جانشین اداره منابع ستاد کل نیروهای مسلح در گفت وگو با دانا  در خصوص اعتراض برخی باشگاهها درباره اینکه چرا باید بازیکنان سرباز آنها  که برای پرورش آنها زحمت کشیده شده اند دچار مشکل شوند اظهارداشت: سربازی یک تکلیف قانونی و ملی است  مثلا  امکان ندارد که یک دکتر یا مهندس بگوید چون من مهندس و دکتر هستم به سربازی نخواهم رفت.

وی د افزود: الزامی وجود ندارد که نیروی های مسلح این بازیکنان را به سربازی ببرد آنها می توانند در باشگاهها نظامی خدمت سربازی خودشان را سپری کنند، البته برای بازیکنانی که تخلف نکرده باشند.

سردار کمالی خاطر نشان کرد: ما  یک پوئن مثبت هم به این افراد داده ایم که چون در حال حاضر در شرایط صلح قرار داریم این بازیکنان می توانند در باشگاه های نظامی بازی کنند.

جانشین اداره منابع ستاد کل نیروهای مسلح در پایان تاکید کرد: واقعا نباید برخی از باشگاهها این توقع را داشته باشند که باریکنانشان را به هر نحوی از سربازی رفتن منع دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *