صدای انفجار در ترکیه قطع نمی‌شود؛

حمله به شهر “کیزیل تپه” با خودروی بمب گذاری شده

به گزارش آوای ورزقان به نقل از آناج، اعضای گروهک پ.ک.ک در ساعت ۲۳:۴۰ دیشب (۱ آوریل)، به وقت محلی ترکیه، یک خودروی بمب گذاری شده را در مقابل اداره نظام وظیفه شهر “کیزیل تپه” استان “ماردین”، منفجر نمودند. این افراد که به علت وجود مانع در مقابل محوطه اداره نظام وظیفه، نتوانسته اند وارد …

به گزارش آوای ورزقان به نقل از آناج، اعضای گروهک پ.ک.ک در ساعت ۲۳:۴۰ دیشب (۱ آوریل)، به وقت محلی ترکیه، یک خودروی بمب گذاری شده را در مقابل اداره نظام وظیفه شهر “کیزیل تپه” استان “ماردین”، منفجر نمودند.

این افراد که به علت وجود مانع در مقابل محوطه اداره نظام وظیفه، نتوانسته اند وارد محوطه شوند، خودروی بمب گذاری شده را در مقابل ساختمان منفجر کرده اند. صدای انفجار در سرتاسر شهر شنیده شده است. یک فرد که در ساختمان نیمه ساخته در نزدیکی اداره نظام وظیفه، در حال نگهبانی بوده، در اثر انفجار کشته شده است.

همچنین ۲ سرباز که در حال نگهبانی دادن در مقابل اداره نظام وظیفه بودند و ۳ نفر غیر نظامی که در حال عبور از محل انفجار بودند، در اثر انفجار خودرو زخمی شده اند.

در اثر شدت انفجار، دیوار محوطه اداره نظام وظیفه، خانه ها و مغازه های مجاور و خودروهای در حال پارک، دچار خسارت مالی شده اند.

بلافاصله بعد از وقوع انفجار، نیروهای امنیتی کمکی و آمبولانس به محل اعزام شدند. ۵ نفر که در اثر انفجار زخمی شده بودند به بیمارستان دولتی “کیزیل تپه”، منتقل شده و تحت درمان قرار گرفتند.

نیروهای امنیتی بعد از استقرار، در محل حادثه و محلات مجاور، تدابیر شدید امنیتی اتخاذ نموده است.

گفتنی است، اطلاعاتی از وضعیت عمومی افراد زخمی شده در دست نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *