در پی نا امنی های منطقه؛

برنامه ریزی داعش برای اقدام تروریستی در جمهوری آذربایجان + عکس

به گزارش آوای ورزقان به نقل از آناج، بنا به اخبار درج شده در رسانه های منطقه، سازمانهای امنیتی ترکیه در راستای فعالیت گروه های تروریستی، با انتشار عکس ۵ تروریست از اعضای وابسته به داعش، برنامه ریزی این گروه برای اقدام تروریستی در جمهوری آذربایجان را اعلام کرده اند. بنا به انتشار خبری در …

به گزارش آوای ورزقان به نقل از آناج، بنا به اخبار درج شده در رسانه های منطقه، سازمانهای امنیتی ترکیه در راستای فعالیت گروه های تروریستی، با انتشار عکس ۵ تروریست از اعضای وابسته به داعش، برنامه ریزی این گروه برای اقدام تروریستی در جمهوری آذربایجان را اعلام کرده اند.

بنا به انتشار خبری در سایت Vesti.az، یکی از این ۵ تروریست، دوست نزدیک “نابیل فادیل” عامل تروریستی اخیر انفجار استانبول در سال جاری و دیگر شخص ها با نام های فورکان اورکمز، حسن حسین اوغور، داروان الهایمار با لقب ابومغربی می باشد که پاسپورت آمریکایی دارند.

گفتنی ست، این تروریست ها در حال حاضر در مناطق سوریه می باشند که از اقدامات و حملات تروریستی خود در ترکیه و جمهوری آذربایجان خبر داده اند.

قابل ذکر است، تصویر این ۵ تروریست به صورت رسمی رسانه ای نشده و تنها تصویر دو تن از آنها از شبکه های خبری منطقه پخش شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *