آوای ورزقان: جلسه هماهنگی برای راهپیمایی روز جهانی قدس در ورزقان برگزار شد
آوای ورزقان: جلسه هماهنگی برای راهپیمایی روز جهانی قدس در ورزقان برگزار شد

جلسه هماهنگی راهپیمایی روز جهانی قدس در ورزقان برگزار شد

به گزارش آوای ورزقان، صابر تقویمی در جلسه هماهنگی برای راهپیمایی روز جهانی قدس، با اشاره به ضرورت و اهمیت راهپیمایی روز جهانی قدس، اظهار داشت: امام خمینی(ره) با تدابیر الهی خود آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان روز جهانی قدس نام‌گذاری و مبارزه با غده سرطانی جهان اسلام را برای دفاع از …

به گزارش آوای ورزقان، صابر تقویمی در جلسه هماهنگی برای راهپیمایی روز جهانی قدس، با اشاره به ضرورت و اهمیت راهپیمایی روز جهانی قدس، اظهار داشت: امام خمینی(ره) با تدابیر الهی خود آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان روز جهانی قدس نام‌گذاری و مبارزه با غده سرطانی جهان اسلام را برای دفاع از حقوق مردم مظلوم فلسطین یک وظیفه همگانی دانسته‌اند.

سرپرست فرمانداری ورزقان از تمامی ادارات و نهادهای مستقر در شهرستان برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس تاکید و بزرگداشت این چنین روزهایی را بر همگان لازم دانست.

 

امام جمعه ورزقان نیز در این جلسه بر شرکت با شکوه مردم، ادارات، و نهادهای انقلاب در راهپیمایی روز جهانی قدس شهرستان و لبیک گویی به فرمان حضرت امام خمینی(ره) و فرمایش رهبر معظم انقلاب تاکید کرد.

وی حمایت و همراهی با آرمان قدس و مردم مظلوم فلسطین و اعلام انزجار از رژیم جعلی صهیونیسم را از جمله اهداف راهپیمایی روز جهانی قدس عنوان کرد.

حجت الاسلام مهدوی تصریح کرد: به لطف خداوند راهپیمایی روز جهانی قدس امسال با حضور مردم ولایتمدار با شکوه تر از سال‌های گذشته برگزار و مشت محکمی خواهد بود بر دهان استکبار و بدخواهان جمهوری اسلامی خواهد بود.

فرمانده سپاه ناحیه ورزقان در این جلسه روز جهانی قدس را از آرمان‌های امام راحل و تاکیدات رهبر معظم انقلاب برشمرد و افزود: راهپیمایی روز جهانی قدس امسال باید باشکوه‌تر از گذشته و برگزار شود که در این راستا فراخوان لازم از سوی سپاه ناحیه شهرستان صورت خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.