سه شنبه, ۴ اردیبهشت , ۱۳۹۷
2:56:50 - پنجشنبه 10 تیر 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یادداشت/
ریشه تمامی مصیبت‌های منطقه رژیم صهیونیستی است
حجت الاسلام مسعود مهدوی امام جمعه ورزقان در یادداشت اختصاصی خود برای پایگاه خبری آوای ورزقان، در خصوص روز چهانی قدس نوشت:  بار دیگر در آستانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان قرار گرفتیم، روزی که یادگار امام راحل(ره) و متعلق به آرمان فلسطین و مردم مظلوم این کشور است؛ آخرین جمعه ماه رمضان در حالی […]

حجت الاسلام مسعود مهدوی امام جمعه ورزقان در یادداشت اختصاصی خود برای پایگاه خبری آوای ورزقان، در خصوص روز چهانی قدس نوشت:  بار دیگر در آستانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان قرار گرفتیم، روزی که یادگار امام راحل(ره) و متعلق به آرمان فلسطین و مردم مظلوم این کشور است؛ آخرین جمعه ماه رمضان در حالی فرامی‌رسد که بسیاری از شیوخ عرب و سران منطقه به جای مبارزه با رژیم صهیونیستی چشم بر سال‌های سال اشغال‌گری و قتل‌عام مردم فلسطین بسته‌اند و پیام دوستی و مودت را پنهان و آشکارا برای سران رژیم منحوس صهیونیستی می‌فرستند. ترکیه از عادی‌سازی روابط و ارسال سفیر سخن می‌گوید و هواپیمای متعلق به آل‌سعود که برخی منابع خبری اعلام کردند حامل ولیعهد سعودی بوده است، در فرودگاه تل‌آویو با پیام دوستی به زمین می‌نشیند. روز قدس در حالی فرارسیده است که جبهه صهیونیستی در منطقه با به راه انداختن جریان تروریسم تکفیری چندین سال است که تلاش می‌کند نگاه‌ها را از آرمان قدس دور کند و خود در آرامش، بر روی زنان و کودکان فلسطینی آتش بگشاید و شهرک‌سازی‌هایش را ادامه دهد.
اما غافل از آنکه روابط دوستان با شیوخ مرتجع منطقه و نزدیکی با کشورهای منفعت‌طلبی که تنها نقاب ضد صهیونیستی بر صورت داشتند و به تنها چیزی که فکر نمی‌کردند مردم مظلوم فلسطین بود، نمی‌تواند ملت منطقه و پیشتاز آنها ملت بزرگ ایران را از آرمان فلسطین منحرف کند. با وجود همه مسائل و همه خیانت‌های کشورهایی که مدعی پرچمداری جهان اسلام هستند و با همه بی‌تفاوتی‌های مجامع جهانی، کنفرانس اسلامی و شوراهای منطقه‌ای هرگز آرمان فلسطین از دستور کار اصلی ملت‌های منطقه کنار نرفته است و دغدغه اصلی آنها همچنان آرمان فلسطین است. ملت‌های منطقه به خوبی می‌دانند که راه ریشه‌کن کردن تروریسم و تحجر در منطقه در حلّ مسئله فلسطین و نابودی رژیم صهیونیستی مستتر است؛ چراکه علت‌العلل همه مصیبت‌های منطقه غرب آسیا رژیم صهیونیستی است. دغدغه‌ای که در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در سراسر منطقه و جهان فریاد زده خواهد شد.
بنابراین با توجه به اینکه در شرایط فعلی مثلث شوم آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی علیه جهان اسلام و در راستای تغییر اولویت ها وارد عمل شده اند، روز جهانی قدس به خصوص امسال از اهمیت ویژه و راهبردی برخوردار است، لذا در جمعه آخر ماه مبارک رمضان همه ملت های مسلمان به ویژه ملت ایران یکبار دیگر در صحنه حاضر و نشان خواهند داد همچنان که حضرت امام خمینی (ره) و امام خامنه ای بر آن باور دارند، مسأله فلسطین و نابودی رژیم صهیونیستی و آزادی قدس شریف کماکان در دستور کار همه ملت های مسلمان به ویژه جمهوری اسلامی ایران قرار دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • ويژه نامه
    تعداد شماره ها: 0
    جشنواره فعالین سایبری آذربایحانشرقی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب