آوای ورزقان: نهادینه شدن تفکر بسیجی در کشور یعنی غلبه بر تمامی مشکلات
آوای ورزقان: نهادینه شدن تفکر بسیجی در کشور یعنی غلبه بر تمامی مشکلات
خطیب جمعه ورزقان؛

نهادینه شدن تفکر بسیجی در کشور یعنی غلبه بر تمامی مشکلات

امام جمعه ورزقان گفت: برای حفظ آمادگی در برابر تهدیدات دشمن باید روحیه و تفکر بسیجی در کشور نهادینه شود.

به گزارش آوای ورزقان، حجت الاسلام مسعود مهدوی امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ورزقان، ضمن گرامیداشت هفته بسیج و یاد و خاطره بزرگ مردان بسیجی، اظهار داشت: روحیه و تفکر بسیجی به معنای خدا را همواره در کنار و همراه خود دیدن و دور کردن یاس و نا امیدی از خود است.
وی تقویت روحیه ایثار، شهادت طلبی و مقاومت در جامعه را یکی از رسالت‌های کلیدی بسیج دانست و خاطر نشان کرد: بی‌شک نهادینه کردن تفکر بسیجی در جامعه در پرتو بصیرت دینی و ولایت مداری محقق می‌شود.

خطیب جمعه ورزقان گفت: بسیج جزو هیچ‌یک از جناح‌های سیاسی نیست بلکه بسیج جریان و رودی است که برای پاسداری از انقلاب و تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی جاری شده است.
وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به تمدید ۱۰ ساله تحریم‌ علیه جمهوری اسلامی توسط آمریکا، افزود: طبق فرمایشات رهبر انقلاب اگر این تمدید، اجرایی و عملیاتی شود، قطعاً نقض برجام است، پس بهتر است بدانند جمهوری اسلامی ایران قطعاً در مقابل این بد عهدی واکنش نشان خواهد داد.
امام جمعه ورزقان با اشاره به راهپیمایی میلیونی مسلمانان در اربعین امسال و شور و شوق آنان برای زیارت مرقد مطهر امام حسین(ع) و ائمه(ع)، اظهار داشت: حقیقتاً اربعین پدیده‌ای تاریخی است که تا به امروز در هیچ جای جهان روی نداده و بدون شک این روز بزرگ ضامن بقای نظام مقدس جمهوری اسلامی و حکومت‌های اسلامی خواهد بود.

وی افزود: دشمنان اسلام به دلیل هراس از حرکت عظیم ملت‌های مسلمان در اربعین سرور و سالار شهیدان به ظاهر کور شده و چشم بر این واقعه بزرگ می‌بندند و در حالی که رسانه‌های وابسته به آن‌ها برای اجتماع‌های ۵۰ نفری ساعت‌ها برنامه اجرا می‌کنند اجتماع عظیم ملت‌های مسلمان در روز اربعین را بایکوت خبری می‌کنند.

در نماز جمعه این هفته بسیجیان شهرستان به شکل پرشور حضور یافته بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.