یکشنبه, ۳ تیر , ۱۳۹۷
19:52:03 - سه شنبه 7 دی 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده سپاه ورزقان؛
۹ دی، تجلی پیمان ناگسستنی ملت با ولایت است
فرمانده سپاه ناحیه ورزقان گفت: حماسه ۹ دی به دشمنان فهماند که مردم کشور راه را گم نکرده و پشت سر ولی فقیه خود ایستاده‌اند.

سرهنگ پاسدار موسی صفی عصر امروز در گفتگو با خبرنگار آوای ورزقان، حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی ۹ دی ۸۸ را حماسه‌ای جاوید، نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی و برگ زرینی در افتخارات امت اسلامی برشمرد و اظهار داشت: ۹ دی نماد بصیرت مردمی بود که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان های انقلاب خود ایستاده اند و با صدای بلند و رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابرشان بایستد در برابر تمام دنیای آن‌ها خواهند ایستاد.

وی گفت:  ۹ دی نه تنها صحنه بصیرت مردم ایران اسلامی بود، بلکه به دشمنان فهماند که در میان گرد و غباری که فتنه گران به پا کرده‌اند مردم کشور راه را گم نکرده و پشت سر رهبری و ولایت مطلقه فقیه، رکن رکین و عمود خیمه انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.

فرمانده سپاه ناحیه ورزقان تصریح کرد: حماسه ۹ دی ظرفیت واقعی انقلاب اسلامی، ظرفیت لازم در مواجه با تهدیدات، رویارویی با چالش های پیچیده، عبور از گردنه های سخت، مهار فتنه و بالاخره توانست پیوند جریان فتنه با خارج از کشور را آشکار کند و سناریوی گسترده غرب برای براندازی نظام و بر آوردهای جریان یافته را فرو ریخته و در هم شکند.

وی خاطر نشان کرد: قیام ۹ دی پاسخ دندان شکنی بود به مدعیان سران فتنه، چرا که از آن روز به بعد نه می توانند مدعی امام باشند و نه مدعی مردم، چون این‌ها هر دو مسیر را خراب کردند و ادعای پیمودن این راه بدون حرکت در مسیر ولایت دروغی بیش نیست.

سرهنگ صفی اظهار داشت: نمی توان ادعای خط امامی داشت اما از ولایت عبور کرد، نمی توان ادعای مردمی بودن داشت ولی حرکت میلیونی آن ها را پاس نداشت، نمی توان هم انقلابی بود و هم به دنبال جای پا برای ضد انقلاب در سر قدرت گشت.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • ويژه نامه
    تعداد شماره ها: 0
    جشنواره فعالین سایبری آذربایحانشرقی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب