شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷
15:33:57 - پنجشنبه 16 دی 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تجهیز و توسعه خطوط ارتباطی ورزقان
جلسه بررسب مسائل و مشکلات خطوط ارتباطی تلفن همراه و تلفن ثابت شهرستان ورزقان با حضور یحیوی فرماندار شهرستان ورزقان، حسین زاده مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی و مدیران مخابرات و شرکت ارتباطی ایرانسل در استان آذربایجان شرقی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش آوای ورزقان، فرماندار شهرستان ورزقان با ارائه گزارشی از وضعیت تلفن های ثابت و همراه شهرستان ورزقان؛ به افزایش جمعیت روستائی این منطقه بعد از وقوع زلزله دلخراش ورزقان اشاره و خاطرنشان کرد: بعد از حادثه زلزله اکثر روستاهای زیر۲۰ خانوار به خانوارهای ۷۰ الی ۸۰ خانوار تبدیل شده و روستاهای بالای ۲۰ خانوار نیز افزایش چشمگیری داشته اند که این امر نیاز روستائیان برای بهره مندی از خدمات ارتباطی تلفن همراه و ثابت را افزایش داده است.

حسن یحیوی با اشاره به انتخابات پیش رو و استقرار صندوق های جمع آوری آراء مردم و اینکه انتخابات بصورت اینترنتی انجام خواهد شد تجهیز و همچنین توسعه خطوط ارتباطی در تعدادی از روستاها شهرستان ورزقان را خواستار شد.

مدیر کل ICT آذربایجان شرقی نیز با اشاره به استقبال مردم در منطقه ورزقان برای افزایش خطوط ارتباطی در حوزه ICT افزود: وظیفه حاکمیتی این اداره کل ایجاد رفاه، آرامش و خدمت به هم استانی های عزیز است که تاکنون اقدامات موثری از طرف اپراتورها و شرکت های پیمانکار طرف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات صورت پذیرفته و طبعاَ با توجه به برنامه ریزی های انجام گرفته در شرکت مخابرات و شرکت ارتباطی ایرانسل در استان آذربایجان شرقی امید می رود در راستای مهاجرت روستائیان از شهر ها به روستا ها قدم های مثبتی در بحث خطوط ارتباطی بهینه برداشته شود.

 

فرقانی مدیر منطقه مخابرات آذربایجان شرقی نیز با اشاره به اقدامات انجام گرفته در خصوص تلفن همراه و تلفن ثابت در شهرستان ورزقان گفت: با توجه به افزایش جمعیت رو ستائیان در منطقه ورزقان و در راستای رفاه حال اهالی منطقه نسبت به افزایش ۳G و پهنای باند اینترنت پر سرعت اقدام لازم به عمل خواهد آمد.

مهندس خباره مدیر شرکت ارتباطی ایرانسل در شمالغرب نیز از شش طرح در دست اجرای شرکت ایرانسل در یک سال آتی در شهرستان ورزقان خبرداده و ابراز امیدواری کرد: با اجرائی شدن این شش طرح کل منطقه ورزقان از پوشش مناسب خطوط ارتباطی ایرانسل بهره مند شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • ويژه نامه
    تعداد شماره ها: 0
    جشنواره فعالین سایبری آذربایحانشرقی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب