یکشنبه, ۳ تیر , ۱۳۹۷
15:06:32 - دوشنبه 20 دی 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار ورزقان؛
احداث بزرگراه خواجه-ورزقان از مطالبات اصلی مردم شهرستان است
فرماندار ورزقان در جلسه با مدیرعامل برق منطقه آذربایجان شرقی خواستار واگذاری اشتراک برق سه فاز به پیمانکاران پروژه بزرگراه خواجه – ورزقان برای تولید مصالح شد.

به گزارش آوای ورزقان، حسن یحیوی در این جلسه با تاکید بر اهمیت پروژه بزرگراه خواجه – ورزقان در توسعه شهرستان و تاکید شخص  استاندار بر تسریع در روند احداث این پروژه، گفت: به جهت شرایط آب و هوایی منطقه شرکت های مجری طرح آنگونه باید قادر به انجام فعالیت های عمرانی نیستند که در همین راستا در تلاش هستیم تا شروع فصل کاری جدید موانع پیشروی پروژه به مانند جابجایی تاسیسات و تامین مصالح را مرتفع نمایم.
وی افزود: شرکت های پیمانکار پروژه برای تامین و تولید مصالح مورد نیاز خود نیاز مبرم به دریافت اشتراک برق سه فاز دارند.
فرماندار ورزقان احداث بزرگراه مذکور را یکی از مطالبات دیرینه مردم منطقه دانست که اکنون با مهیا شدن شرایط، مسئولین استانی و شهرستانی تمامی تلاش خود برای به سرانجام رسیدن آن به کار گرفته اند.
وی با تاکید بر اینکه مسئولین شهرستان در تمامی امور با هم وحدت دارند از پیگیری ها و مساعدت های دکتر علیزاده نماینده، راهنمایی های امام جمعه و همراهی های مسئولین دستگاه قضای شهرستان قدردانی کرده و افزود: تمامی ادارات شهرستان برای تکمیل پروژه مذکور نهایت همکاری را داشته اند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • ويژه نامه
    تعداد شماره ها: 0
    جشنواره فعالین سایبری آذربایحانشرقی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب