امدادی های غیبی نقش موثری در پیروزی انقلاب داشتند

حجت الاسلام صادقی گفت نقش امدادهای غیبی و نصرت الهی در پیروزی انقلاب اسلامی آشکار است همان باعث شد در مقابل دشمنان کثیر این انقلاب شکوهمند پیروز شویم.

به گزارش آوای ورزقان ، حجت السلام و المسلمین صادقی امام جمعه موقت امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته ورزقان گفت: زمانی که دشمنان بخصوص آمریکا ایران را تهدید میکردند تنها کسی که درمقابل آنان ایستادگی کرد و جمله آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند را گفت حضرت امام خمینی(ره) بود

صادقی به عامل ایستادگی و مقاومت در برابر دشمان را امداد های غیبی دانست و افزود: حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری به امدادهای غیبی باور داشتند و همیشه در مقابل ظلم و استکبار ایستادگی کرده اند و این امر سبب شده است در مقابل دشمنان کثیر این انقلاب اسلامی پیروز شویم.

صادقی به فرمایشات امام خمینی(ره) اشاره کرد و افزود: اگر جهانخواران بخواهند در مقابلِ دین ما بایستند، ما در مقابل همه دنیای آنان خواهیم ایستاد و تا نابودی تمام آنان از پای نخواهیم نشست، یا همه آزاد می‌شویم و یا به آزادی بزرگتری که شهادت است می‌رسیم.

صادقی گفت: حضور غیرتمند ملت شریف و غیور ایران در ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام است و  ۲۲ بهمن مظهر اقتدار و نماد استقامت ملت ایران اسلامی است و اینها همه به دلهای دشمنان لرزه می اندازند و دشمن را درجای خود می نشاند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.