بخش خصوصی نمی تواند در منطقه خاروانا مثمر ثمر باشد

مقصود امانی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ورزقان در گفت و گو با آوای ورزقان در خصوص افتتاح مرکز آموزش فنی و حرفه ای بخش خاروانا گفت:ساختمان مرکز آموزش فنی و حرفه ای خاروانا آماده بهره برداری است ولی هنوز تجهیز نشده و فاقد پرسنل اداری و فنی می باشد. رئیس مرکز …

مقصود امانی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ورزقان در گفت و گو با آوای ورزقان در خصوص افتتاح مرکز آموزش فنی و حرفه ای بخش خاروانا گفت:ساختمان مرکز آموزش فنی و حرفه ای خاروانا آماده بهره برداری است ولی هنوز تجهیز نشده و فاقد پرسنل اداری و فنی می باشد.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ورزقان تصریح کرد:سیاست های دولت مبنی بر اصل ۴۴قانون اساسی و واگذاری به بخش خصوصی باتوجه به این که بخش خاروانا منطقه ای محروم است و بیشتر ساکنان این بخش روستا نشین می باشند. واگذاری به بخش خصوصی مستلزم هزینه برای کار آموز است و کارآموزان این بخش نمی توانند هزینه ایاب و ذهاب و هزینه آموزشگاه آزاد را تامین کنند.

مقصود امانی ادامه داد:مردم منطقه شدیداً محروم هستند و به این جهت بخش خصوصی نمی تواند در این منطقه فعالیت مثمر ثمری داشته باشد لذا در  در سفر اخیر معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی استاندار به شهرستان ورزقان در خواست کردبیم ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار  برای تجهیز و راه اندازی این مرکز تخصیص دهند.

وی افزود:پیشنهاد می کنیم اصل ۴۴ قنون اساسی ابتدا در مراکز استان ها اجرا شود و سپس در مناطق محروم،نه اینکه ابتدا در مناطق محروم اجرا شود و سپس در مراکز استان ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *