قهرمانی مس سونگون:

مس سونگون قهرمان زود هنگام لیگ برتر /مقاومت هم در مقابل لاله های نارنجی کم آورد

به گزارش آوای ورزقان ؛ در هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتسال کشور، مس سونگون ورزقان میزبان تیم مقاومت البرز بود که در نهایت با نتیجه ۴ بر ۱ به نفع مس سونگون ورزقان به پایان رسید.  این دیدار روز پنجشنبه هفتم دی ماه ساعت ۱۶ در سالن پورشریفی تبریز برگزار شد. در این …

به گزارش آوای ورزقان ؛ در هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتسال کشور، مس سونگون ورزقان میزبان تیم مقاومت البرز بود که در نهایت با نتیجه ۴ بر ۱ به نفع مس سونگون ورزقان به پایان رسید.  این دیدار روز پنجشنبه هفتم دی ماه ساعت ۱۶ در سالن پورشریفی تبریز برگزار شد.

در این دیدار علیرضا عسگری سه بار دروازه مقاومت را گشود و مرتضی عزتی دیگر گلزن مس سونگون در این بازی بود.

هواداران مس سونگون ورزقان با حمایت هواداران تراکتورسازی تبریز روزی به یادماندنی را در سالن پورشریفی رقم زدند.

در نیمه این دیدار به رسم دیدارهای خانگی مس سونگون به قید قرعه به ده نفر از هواداران حاضر در سالن هدایای نفیس و به یک نفر دوچرخه اهداشد.  با توجه به دیگر نتایج به دست آمده در این هفته، مس سونگون ورزقان برای قهرمانی لیگ را در این فصل تنها به یک امتیاز نیاز دارد. این درحالی هست که گیتی پسند اصفهان به طور کامل از کورس قهرمانی خارج شد و تنها شانس قهرمانی تاسیسات دریایی تهران با باخت مس سونگون در دو هفته آتی و نیز جبران ۲۳ تفاضل گل موجود میسر خواهد بود که امری غیر ممکن می نماید.  مس سونگون ورزقان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتسال میهمان گیتی پسند اصفهان خواهد بود.

 

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *