جلسه مدیر پست بانک استان با کارگزاران در پست بانک در ورزقان:

هم اندیشی مدیریت شعب استان با باجه های پست بانک در ورزقان

http://به گزارش آوای ورزقان: جلسه هم اندیشی مدیریت شعب پست بانک استان آذربایجان شرقی با کارگزاران باجه های بانکی شهرستان ورزقان برگزار شد. صادقی در این جلسه در مورد تسهیلات صندوق توسعه ملی و کمک به اشتغال روستائیان و ارائه خدمات الکترونیکی و در مورد برنامه های آینده پست بانک توضیحات لازم  راارائه داد. گفتنی است …

http://به گزارش آوای ورزقان: جلسه هم اندیشی مدیریت شعب پست بانک استان آذربایجان شرقی با کارگزاران باجه های بانکی شهرستان ورزقان برگزار شد.

صادقی در این جلسه در مورد تسهیلات صندوق توسعه ملی و کمک به اشتغال روستائیان و ارائه خدمات الکترونیکی و در مورد برنامه های آینده پست بانک توضیحات لازم  راارائه داد.

گفتنی است در این جلسه، کارگزاران باجه های پست بانک در روستاهای شهرستان ورزقان سوالات و مشکلات خود را به مدیر پست بانک استان اعلام کردند.

شایان ذکر است در آخر جلسه مدیر پست بانک استان آذربایجان شرقی از اعضای شعبه ورزقان و کارگزاران باجه روستاها به جهت کسب رتبه  ۱ در بین شعب بان های استان تقدیر و تشکر کردند، و همچنین از آقایان رحیم دهقانی کارگزار باجه روستای آستمال ، آقای سیدزین العابدین حسینی کارگزار روستای نچق ، آقای نجف نوری دیزج کارگزار روستای دیزج ملک به جهت تحقق اهداف و  رضایتمندی مشتریان با اهدای لوح و جایزه تقدیر و تشکر کردند.

 

انتهی پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *