پنج شنبه, ۲۶ مهر , ۱۳۹۷
17:51:56 - یکشنبه 29 بهم 1396
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس راهداری ورزقان مطرح کرد:
۱۰۰ روستای ورزقان در محاصره برف
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان ورزقان در گفت گو باآوای ورزقان از ادامه بارش برف در شهرستان خبر داده و بیان داشت: بارش برف که از اوایل صبح امروز شروع شده همچنان استمرار داشته و ارتفاع آن بالغ بر ۴۰ سانتی متر است. حبیبی اظهار نمود: شدت و تداوم بارش برف […]

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان ورزقان در گفت گو باآوای ورزقان از ادامه بارش برف در شهرستان خبر داده و بیان داشت: بارش برف که از اوایل صبح امروز شروع شده همچنان استمرار داشته و ارتفاع آن بالغ بر ۴۰ سانتی متر است.

حبیبی اظهار نمود: شدت و تداوم بارش برف موجب مسدود شدن راه ارتباطی حدود ۱۰۰ روستای شهرستان شده است که سعی می شود به نوبت بازگشایی شوند

ایشان خاطر نشان کرد: این اداره با در اختیار داشتن ۲۵ دستگاه سنگین و نیمه سنگین با ترکیب ۴ دستگاه بلدزر، ۲ دستگاه لودر، ۳ دستگاه گریدر، ۶ دستگاه کمپرسی مایلر و ۱۰ دستگاه تراکتور و ۴۰ نفر نیروی انسانی در حال انجام عملیات راهداری زمستانی است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان ورزقان همچنین از باز بودن راههای بین شهری شهرستان خبر داد و از کلیه مترددین جاده‌ای خواست ضمن اجتناب از سفرهای غیر ضروری، حتما خودروهای خود را به لاستیک مناسب و زنجیر چرخ مجهز نمایند.

 

گفتنی است بارش همچنان ادامه دارد.

 

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

جشنواره فعالین سایبری آذربایحانشرقی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب