نماینده ورزقان مطرح کرد:

بی عدالتی در شهرستان ورزقان موج می زند

به گزارش آوای ورزقان:نماینده مردم ورزقان و خاروانا در جلسه شورای اداری شهرستان ورزقان که با حضور حجت الاسلام آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد، بیان کرد: در پنج سالی که شرکت مس منطقه آذربایجان تشکیل شده است یک بار هم هئیت مدیره جلسه ای تشکیل نداده،شرکت مس منطقه آذربایجان سرمایه ای …

به گزارش آوای ورزقان:نماینده مردم ورزقان و خاروانا در جلسه شورای اداری شهرستان ورزقان که با حضور حجت الاسلام آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد، بیان کرد: در پنج سالی که شرکت مس منطقه آذربایجان تشکیل شده است یک بار هم هئیت مدیره جلسه ای تشکیل نداده،شرکت مس منطقه آذربایجان سرمایه ای ندارد.

رضا علیزاده گفت: فروش معدن سونگون سالانه ۱۳۰۰ الی ۱۴۰۰ میلیارد تومان و سود خالص آن سالانه ۷۰۰ میلیارد تومان می باشد که تنها ۲ میلیارد تومان از این درآمد سالانه برای روستاها، ساخت و تعمیر مساجد شهرستان ورزقان هزینه شده است، چرا با این همه درآمد مردم منطقه در محرومیت باشند.

وی در ادامه افزود: چرا کارکنان معدن سونگون صدها کیلومتر را با آژانس های که معدن سونگون در اختیارشان قرار داده رفت آمد می کنند.

علیزاده ادامه داد: کارکنان بومی معدن سونگون را تحقیر می کنند،بومیان منطقه را از چشم انداختند بی عدالتی در شهرستان ورزقان موج می زند.

وی در آخر گفت: با معدن مس سونگون صورت جلسه ای امضا شده است تا تغذیه دانش آموزان مدارس ورزقان را تامیین کنند ولی تا این لحظه هیچ اقدامی انجام ندادند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *