دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷
10:37:39 - یکشنبه 20 اسف 1396
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده پلیس ورزقان:
کاهش ۱۸ درصدی جرایم/ افزایش۲۶۲ درصدی کشف مواد مخدر
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ورزقان در گفت گو باآوای ورزقان  بیان داشت:نیروی انتظامی شهرستان ورزقان برای ایام پایان سال طرح های مختلفی دارد و در آماد باش کامل خواهد بود، نیروی انتظامی با چهارشنبه سوری آخر سال مخالف نیست اما خط قرمز نیروی انتظامی مواد محترقه است،اصل چهارشنبه سوری بر خوشحالی کردن است نه صدمه […]

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ورزقان در گفت گو باآوای ورزقان  بیان داشت:نیروی انتظامی شهرستان ورزقان برای ایام پایان سال طرح های مختلفی دارد و در آماد باش کامل خواهد بود، نیروی انتظامی با چهارشنبه سوری آخر سال مخالف نیست اما خط قرمز نیروی انتظامی مواد محترقه است،اصل چهارشنبه سوری بر خوشحالی کردن است نه صدمه و آسیب زدن به مردم و اموال عمومی.

سرهنگ نظری در ادامه افزود:با هوشیاری مردم منطقه و تلاش همکاران در بحث سرقت احشام کاهش ۶۲ درصدی داشتیم.

وی گفت: در نزاع و درگیری های دست جمعی صد در صد کاهش داشتیم و در حال حاضر در سال ۹۶ درگیری دست جمعی نداشتیم، به هیچ عنوان در شهرستان ورزقان حتی یک مورد هم کیف قاپی گزارش نشده است و همچنین کاهش ۳۷ درصدی درگیری های فردی در شهرستان ورزقان داشتیم.

نظری افزود:شهرستان ورزقان از نظر وسعت دومین شهرستان در استان است و از لحاظ امنیت در استان جز رتبه های برتر آذربایجان شرقی محسوب می شود.

رئیس پلیس شهرستان ورزقان در آخر گفت: در کل کاهش ۱۸ درصدی جرایم در شهرستان ورزقان داشتیم و در بحث کشف مواد مخدر افزایش ۲۶۲ درصدی در شهرستان ورزقان شاهد هستیم

 

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • ويژه نامه
    تعداد شماره ها: 0
    جشنواره فعالین سایبری آذربایحانشرقی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب