مسئول اورژانس ورزقان:

از مواد محترقه دست ساز استفاده نکنید

توصیه های مسئول اورژانس شهرستان ورزقان در گفت گو با آوای ورزقان برای پیشگیری و کاهش آسیب های احتمالی افراد در چهارشنبه سوری: اقبالی گفت :در صورت سوختگی افراد و یا اقوام و یا هر گونه آسیب دیدگی سریعا با شماره ۱۱۵تماس گرفته شود ،فرد تماس گیرنده ضمن حفظ خونسردی آدرس دقیق محل را به …

توصیه های مسئول اورژانس شهرستان ورزقان در گفت گو با آوای ورزقان برای پیشگیری و کاهش آسیب های احتمالی افراد در چهارشنبه سوری:

اقبالی گفت :در صورت سوختگی افراد و یا اقوام و یا هر گونه آسیب دیدگی سریعا با شماره ۱۱۵تماس گرفته شود ،فرد تماس گیرنده ضمن حفظ خونسردی آدرس دقیق محل را به کارشناسان فوریتهای پزشکی ارائه دهد،وبه توصیه های پرسنل ۱۱۵ که در حین تماس گفته میشود عمل کنند.

وی گفت:در صورت سوختگی جزئی تا رسیدن اورژانس محل سوختگی را با آب خنک شستشو دهند وفرد دچار آتش سوزی را در یک پتوی خیس پیچیده تا مانع رسیدن اکسیژن به فرد دچار حریق شوند.

مسئول اورژانس ورزقان گفت: با توجه به اینکه مواد محترقه ناهنجار باعث آسیبهای جسمی و روحی می شود، لذا بهتر است زنان باردار و سالمندان و کودکان در صورت امکان در منزل مانده و از رفت و آمد غیر ضروری اجتناب کنند.

وی در آخر گفت:به هیچ وجه از مواد محترقه دست ساز استفاده نکنند.تا امسال نیز شاهد چهارشنبه سوری شاد و بدون ناراحتی برای خود و دوستانمان باشیم.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *