مالک کارخانه زرین مشک گلریز گل آخور؛

می توانم برای ۳۰ نفر اشتغال ایجاد کنم/ بانک ها از دلایل اصلی تعطیلی کارخانه بودند/کمک ها فقط به صورت گفتار درمانی است

مالک کارخانه زرین مشک گلریز گل آخور در گفت گو با آوای ورزقان بیان داشت: انتظارات ما مهم نیست مهم برآورد شدن انتظارات است. وی گفت: کمک ها به صورت گفتار درمانی است و تا این لحظه کمک عملی به ما نکردند،کار ما با گفتار درمانی هیچ وقت حل نخواهد شد، حسینی گفت: مشکلات مالی …

مالک کارخانه زرین مشک گلریز گل آخور در گفت گو با آوای ورزقان بیان داشت: انتظارات ما مهم نیست مهم برآورد شدن انتظارات است.

وی گفت: کمک ها به صورت گفتار درمانی است و تا این لحظه کمک عملی به ما نکردند،کار ما با گفتار درمانی هیچ وقت حل نخواهد شد،

حسینی گفت: مشکلات مالی باعث تعطیل شدن کارخانه شد،ما اگر می توانستیم کارخانه را به دستگاه های بروز تجهیز کنیم بی شک تولید و فروش نیز بیشتر می شد.

مالک غزال نوش تاکید کرد: اکنون کارخانه با ۱۵ درصد ظرفیت خود کار می کند و نیاز شدیدی به کمک مسئولان داریم.

وی گفت: ماشین آلات تمام اتوماتیک آوردیم که برای نصب آن به منابع مالی نیاز داریم،اگر کارخانه با تمام ظرفیت کار کند،حداقل ۳۰ نفر اشتغال به کار خواهند شد.

میر حسین حسینی گفت:از مردم کشور و خصوصا مردم منطقه انتظار دارم از تولید کننده داخلی و محصولات داخلی حمایت کنند،برای نجات اقتصاد کشور باید خرید کالای داخلی و حداقل کالای منطقه خودمان را در اولویت قرار دهند، اگر مردم منطقه محصولات ما را بخرند به بازار دیگری نیاز نخواهیم داشت، آب معدنی گل آخور یکی از بهترین آب معدنی های کشور است.

وی در آخر گفت؛ بزرگ ترین مشکل ما از طرف بانک ها است، بانک ها فشار زیادی آوردند و هزینه و جرایم زیادی پرداخت کردیم، یکی از دلایل تعطیلی کارخانه، فشار بیش از اندازه از ناحیه بانک ها بود با این حال از تلاش های فرمانداری شهرستان ، بخشداری خاروانا و صنعت معدن در راه اندازی مجدد کارخانه تشکر می کنم و امیدواریم از دست تولید کننده گان به گیرند.

گفتنی است هم اکنون در این کارخانه ۷ نفر مشغول به کار هستند که با راه اندازی تمام بخش ها ۳۰ نفر می تواند اشتغال زایی داشته باشد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *