امام جمعه ورزقان:

مسئولان شهرستان قول های زیادی برای مردم دادند ولی کارها پیشرفتی نکردند

حجت الاسلام مسعود مهدوی با اشاره به نزدیکی ماه رمضان بیان کرد: مساجد ورزقان کم رونق شدند،باید به حضور در مساجد اهمیت داد به گزارش آوای ورزقان،  امام جمعه شهرستان ورزقان در مراسم معرفی نمایندگی آستان قدس رضوی در ورزقان گفت: در بخش معدن،گردشگری و کشاورزی منابع عالی در شهرستان وجود دارد ولی شهرستان ورزقان …

حجت الاسلام مسعود مهدوی با اشاره به نزدیکی ماه رمضان بیان کرد: مساجد ورزقان کم رونق شدند،باید به حضور در مساجد اهمیت داد

به گزارش آوای ورزقان،  امام جمعه شهرستان ورزقان در مراسم معرفی نمایندگی آستان قدس رضوی در ورزقان گفت: در بخش معدن،گردشگری و کشاورزی منابع عالی در شهرستان وجود دارد ولی شهرستان ورزقان محروم است،باید روستاهای منطقه مورد توجه قرار گیرند.

حجت الاسلام مهدوی افزود : مسئولان شهرستان قول های زیادی برای مردم دادند ولی کارها پیشرفتی نکردند و ضعیف است،باید در بحث اشتغال مردم منطقه در اولویت قرار گیرند.

امام جمعه ورزقان در ادامه گفت: در هفته گذشته رئیس جمهور دیوانه آمریکا از برجام خارج شد،هدف از این خروج نگران کردن مردم  است،همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند باید در مذاکرات عزت مردم ایران حفظ شود،این یک آزمون بزرگ است.

 

گفتنی است در این مراسم که با حضور سردار شاکری نماینده آستان قدس در استان برگزار شد،آقای سجاد اسدی به عنوان رابط آستان قدس در ورزقان معرفی شد.

 

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *