امام جمعه ورزقان:

تیم مس سونگون ورزقان هر جای دنیا بازی کند باید با اسم ورزقان باشد

به گزارش آوای ورزقان،  مسئول کمیته فرهنگ ورزش شرکت ملی صنایع مس ایران و اعضای هیئت مدیره باشگاه مس سونگون با امام جمعه شهرستان ورزقان دیدار کردند. در این دیدار که مشاور عالی مدیر عامل شرکت مس و مسئول فرهنگی مجتمع مس سونگون نیز حضور داشتند،در مورد امکانات ورزشی و فرهنگی شرکت مس در شهرستان …

به گزارش آوای ورزقان،  مسئول کمیته فرهنگ ورزش شرکت ملی صنایع مس ایران و اعضای هیئت مدیره باشگاه مس سونگون با امام جمعه شهرستان ورزقان دیدار کردند.

در این دیدار که مشاور عالی مدیر عامل شرکت مس و مسئول فرهنگی مجتمع مس سونگون نیز حضور داشتند،در مورد امکانات ورزشی و فرهنگی شرکت مس در شهرستان صحبت شد.

مسعود مهدوی در این دیدار خواستار تاسیس کمپ ورزشی مس در ورزقان شد و گفت شرکت مس باید کارهای فرهنگی و قرآنی خود را افزایش دهد.

مهدوی در ادامه با انتقاد از روند توزیع امکانات ورزشی شرکت مس در ورزقان گفت: شرکت مس در زمان گذشته به شهرستان ورزقان کم توجهی کرده است،برای جبران این کم توجهی باید امکانات ورزشی ورزقان را به سطح شهرهای دیگر برساند.

امام جمعه ورزقان گفت: تیم مس سونگون هر جای دنیا بازی کند باید با اسم ورزقان باشد، باشگاه مس سونگون ورزقان باید استفاده از جوانان بومی را در اولویت قرار دهد،

مهدوی در آخر با اشاره به خواست مردم شهرستان ورزقان گفت: مردم شهرستان ورزقان انتظار دارند مسابقات مس سونگون در ورزقان برگزار شود و این حق مردم ورزقان است.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *