یکشنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۷
7:03:15 - جمعه 4 خرد 1397
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حجت الاسلام پیغمبری:
ما باید از سوم خرداد درس جاودانگی و سربلندی بگیریم
قالَ موسىٰ لِقَومِهِ استَعینوا بِاللَّهِ وَاصبِروا ۖ إِنَّ الأَرضَ لِلَّهِ یورِثُها مَن یَشاءُ مِن عِبادِهِ وَالعاقِبَهُ لِلمُتَّقینَ  روز سوم خرداد سال ۶۱ برای ما پیروزی بسیار مهم و خاطره انگیز و افتخار آفرین است.چرا که پیروزی بر دشمن تا دندان مسلح که از سوی همه قدرت ها و ابر قدرت ها پشتیبانی می شود،توسط ملتی […]

قالَ موسىٰ لِقَومِهِ استَعینوا بِاللَّهِ وَاصبِروا ۖ إِنَّ الأَرضَ لِلَّهِ یورِثُها مَن یَشاءُ مِن عِبادِهِ وَالعاقِبَهُ لِلمُتَّقینَ  روز سوم خرداد سال ۶۱ برای ما پیروزی بسیار مهم و خاطره انگیز و افتخار آفرین است.چرا که پیروزی بر دشمن تا دندان مسلح که از سوی همه قدرت ها و ابر قدرت ها پشتیبانی می شود،توسط ملتی که تنها تکیه گاهش خدا بود.  خرمشهر یاد آمد تلخ ترین روز تاریخ دفاع مقدس و هم یاد آمدد شیرین ترین ساعات و روز در دوردان دفاع مقدس است. پیروزی ها و‌موفقیت هایی که ملت بزرگ ایران آن را از تدابیر و هدایت هایی امام بزرگوار دریافت می کرد که تکیه گاهش الطاف خداوند و معصومین بود‌.  دشمنان به تصور این که انقلاب نوپای ایران اسلامی توان دفاع و مقابله با هجمه های استکبار جهانی را ندارد .

یورشی تمام عیار به اراضی ما برد و به امید فتح ۳روزه کشور اما به عینه دیدند که هشت سال استقامت وپایداری ملت شریف با حضور جوانان این مرزو بوم چگونه یاوه گویی ها و تجاوز بعث و حامیانش را جواب دادند و حتی آنان را به فرسخ ها داخل خاک عراق عقب راندند. روز سوم خرداد روز پیروزی اسلام ، ایران و ایمان است . روز اراده یک ملت در برابر اراده جهانی است.

ما باید از سوم خرداد ها درس جاودانگی، عزت، سربلندی، همدلی، فدا کاری،وحدت، و خصوصأ تبعیت از ولایت و سربازی برای صاحب الزمان  (ارواحنا له الفداه) بگیریم.

امروز نیز ملت ما می تواند با همان هم صدایی و پشتکار و صبر استقامت و اهتام ویژه مسئولین به اتکا به توان داخلی و حمایت از جوانان کشور و پیروی از تدابیر مقام معظم رهبری در تمامی عرصه ها خصوصأ اقتصادی که در این برهه به عنوان یک خرمشهر که برای ما می باشد فتح کند و به مانند دفاع مقدس پاسخی دندان شکن به تحریم های استکبار خصوصأ آمریکا و نابه خرد آنان به فضل الهی داد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

جشنواره فعالین سایبری آذربایحانشرقی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب