امام جمعه ورزقان:

شب قدر قلب تپنده ماه رمضان

امام جمعه ورزقان اظهار کرد: هر موجود زنده‌ای قلبی دارد که می‌تپد و رمضان که ماه کسب حیات معنوی است قلبی دارد بسیار تپنده که همان شب قدر است. حجت‌الاسلام مسعود مهدوی، امام جمعه ورزقان در گفتگو با آوای ورزقان گفت: یک شب از شب‌های قدر را درک کنیم به فیوضات ۸۰۰ سال عبادت مقبول …

امام جمعه ورزقان اظهار کرد: هر موجود زنده‌ای قلبی دارد که می‌تپد و رمضان که ماه کسب حیات معنوی است قلبی دارد بسیار تپنده که همان شب قدر است.

حجت‌الاسلام مسعود مهدوی، امام جمعه ورزقان در گفتگو با آوای ورزقان گفت: یک شب از شب‌های قدر را درک کنیم به فیوضات ۸۰۰ سال عبادت مقبول در راه خدا خواهیم رسید.

وی از سرازیر شدن همه برکات خداوندى براى بندگان در شب قدر گفت و خاطرنشان کرد: ما مى‌دانیم همه برکات خداوندى در شب قدر براى بندگان سرازیر شده و با اختلاف و تفاوت به آنان داده مى‌شود؛ پس نتیجه مى‌گیریم تنها دلیل این تفاوت، کارها و اعمال و میزان تلاش خود بندگان است و بس، نتیجه اینکه از در دوستی با خدا وارد شویم.

امام جمعه ورزقان یادآور شد: کسانى که اهل دعا، راز و نیاز و اهل شب قدر هستند، نقش خویش را در شب قدر به خوبى دریافته‌اند.

حجت‌الاسلام مهدوی ادامه داد: گاهى این حالات آن چنان ژرف و تاثیرگذار است که تا شب قدر آینده و بلکه تا آخر عمر، در همه افکار، اخلاق، کردار و رفتار شخص رخنه کرده و آن را در یک خط و سیر معنوى قرار مى‌دهد.

وی تاکید کرد: یکى از راه‌هاى رسیدن به اینکه آیا افراد در مقدرات منتخب قدر، صاحب نقش هستند یا نه، این است که ببینیم چه اندازه دگرگونى در همین شب بابرکت در آنان ایجاد شده است.

خبرنگار: رضا زمانزاده

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.