رضا علیزاده در گفتگو با آوای ورزقان:

تغییر مدیر مس سونگون در راستای ادامه طرح های توسعه سونگون است/مجوز زیست محیطی پتروشیمی در حال تنظیم است

نماینده مردم ورزقان و خاروانا اظهار کرد:روز شنبه مراسم معارفه مدیر جدید مجتمع مس سونگون برگزار می شود. رضا علیزاده درگفت گو با آوای ورزقان گفت: در طول این دو سال تمام تلاش ها و تغییر در مدیریت مس سونگون در راستای ادامه پروژه های توسعه و کارخانه ذوب سونگون است،باید گفت توسعه منطقه به …

نماینده مردم ورزقان و خاروانا اظهار کرد:روز شنبه مراسم معارفه مدیر جدید مجتمع مس سونگون برگزار می شود.

رضا علیزاده درگفت گو با آوای ورزقان گفت: در طول این دو سال تمام تلاش ها و تغییر در مدیریت مس سونگون در راستای ادامه پروژه های توسعه و کارخانه ذوب سونگون است،باید گفت توسعه منطقه به توسعه معدن سونگون وصل است.

نائب رئیس کمسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا در معدن مس سونگون تغییرات دیگری صورت می گیرد؟متذکر شد: هر نوع تغییر در داخل مجتمع مس سونگون جز اختیارات مدیر جدید معدن است.

علیزاده در ادامه به احداث پتروشیمی در خاروانا اشاره کرد و گفت: مجوز زیست محیطی پتروشیمی در حال تنظیم است و بعد از ماه مبارک رمضان سرمایه گذاران چینی با وزیر نفت مذاکره خواهند کرد تا مراحل اولیه برای آغاز پروژه انجام گیرد.

نماینده مردم ورزقان و خاروانا در پایان گفت:بعد از تلاش های زیاد و بی وقفه طرح های توسعه مس سونگون ادامه خواهد یافت و امیدواریم با تغییر مدیریت مس سونگون این طرح ها با سرعت بیشتری ادامه یابند و حاصل این طرح ها خیر برکت برای مردم منطقه باشد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *