مدیرعامل شرکت ملی مس:

راه اندازی کارخانه ۱۰۰ هزارتنی ذوب مجتمع مس سونگون تا سال ۱۴۰۰

طی آیینی با حضور مدیرعامل شرکت مس ،امام جمعه ،فرماندار و نماینده مردم ورزقان مدیرعامل جدید شرکت مس آذربایجان در محل مجتمع مس سونگون ورزقان معرفی شد. به گزارش آوای ورزقان، مدیرعامل شرکت ملی مس ایران در این جلسه گفت: کشور ما امسال متوجه هجمه اقتصادی از سوی استکبار جهانی است و اگر بخواهیم در …

طی آیینی با حضور مدیرعامل شرکت مس ،امام جمعه ،فرماندار و نماینده مردم ورزقان مدیرعامل جدید شرکت مس آذربایجان در محل مجتمع مس سونگون ورزقان معرفی شد.

به گزارش آوای ورزقان، مدیرعامل شرکت ملی مس ایران در این جلسه گفت: کشور ما امسال متوجه هجمه اقتصادی از سوی استکبار جهانی است و اگر بخواهیم در شرایط کنونی بر استکبار پیروز شویم باید با تکیه بر همدلی و وحدت، توسعه و تولید را به‌ حداکثر برسانیم .

محمدرضا بنی‌اسدی‌راد با بیان اینکه مدیر جدید مس سونگون یک فرمانده عملیاتی بسیار خوب برای توسعه می تواند باشد، گفت: امیدواریم با جذب سالیانه حداقل ۳۰۰ میلیارد تومان بودجه ، تا سال ۱۴۰۰ کارخانه صدهزارتنی ذوب مجتمع مس سونگون راه‌اندازی شود تا خواسته دیرین مردم آذربایجان و شهرستان ورزقان محقق شود .

وی افزود: اصلاح پکیج معدن و همچنین سرعت بخشیدن به فعالیت‌های اکتشافی برای بهبود وضعیت مجتمع مس سونگون نیازمند همکاری و تلاش بیشتر بوده و امیدواریم با افزایش ظرفیت تولیدی کنسانتره این مجتمع بتوانیم در مرحله اول ظرفیت کامل کارخانه ذوب را  تا سال ۱۴۰۰  به ۴۰۰ هزار تن برسانیم .

مدیرعامل شرکت ملی مس ایران  در پایان گفت: ان شاالله در سال ۱۴۰۰ مجموعه مس سونگون بالنده و سرزنده باشد و با تکمیل این پروژه ها، مس به عنوان زنجیره ارزش برای کل آذربایجان باعث افتخار شده و به عنوان نگین در آذربایجان شرقی بدرخشد.

بر اساس این گزارش، در این مراسم “رضا شریفی” به عنوان مدیرعامل جدید شرکت مس آذربایجان معرفی و از خدمات محمد حاج آقازاده قدردانی شد.

گفتنی است شریفی مدیر اسبق مس سونگون بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *