امام جمعه ورزقان در جمع نمازگزاران عید فطر:

عید فطر عید جهانی/اقتصاد کشور دست خودمان است/باید از کالا ایرانی استفاده کنیم

حجت الاسلام مسعود مهدوی گفت: عید سعید فطر یک عید جهانی است و برای تمام مسلمین جهان است این عید،عید وحدت است. به گزارش آوای ورزقان،امام جمعه ورزقان در خطبه های نماز عید سعید فطر بیان داشت: دشمنان بر علیه جمهوری اسلامی ایران برنامه های مختلفی را دنبال می کنند،استکبار بر علیه ملت ایران جنگ …

حجت الاسلام مسعود مهدوی گفت: عید سعید فطر یک عید جهانی است و برای تمام مسلمین جهان است این عید،عید وحدت است.

به گزارش آوای ورزقان،امام جمعه ورزقان در خطبه های نماز عید سعید فطر بیان داشت: دشمنان بر علیه جمهوری اسلامی ایران برنامه های مختلفی را دنبال می کنند،استکبار بر علیه ملت ایران جنگ اقتصادی،فرهنگی،روانی راه انداخته است.

وی در ادامه تصریح کرد: سیدالشهدا در دشت کربلا آن همه مصیبت را بخاطر برافراشته نگه داشتن پرچم اسلام کشید،رهبر انقلاب اسلامی به مردم  آموخته است که در برابر دشمنان مقاومت کنیم.

مهدوی گفت:اقتصاد و بازار کشور در خودمان است و باید برای قوی و ثابت ماندن اقتصادمان از کالای ایرانی حمایت و استفاده کنیم

وی افزود: دشمن نقشه می کشد تا اعتماد مردم نسبت به نظام را کم کند و به کمیته امداد امام (ره) حمله می کنند تا بین نظام و مردم فاصله ایجاد کنند.

امام جمعه ورزقان در ادامه ضمن توضیح مسائل شرعی در مورد محرم و نامحرم به نمازگزاران توصیه کرد در این روز مبارک به دیدن از فامیل ها و بزرگترها بروید این دید و بازدید ها مهر محبت را در میان خانواده ها افزایش می دهد و موجب محکم شدن بنای خانواده ها می شود.

مسعود مهدوی به مسائل شهرستان اشاره کرد وگفت: امیدواریم تغییراتی که در مس سونگون اتفاق افتاده برای شهرستان خیر و برکت داشته باشد و برای جوانان شهرستان اشتغال ایجاد کند،

وی گفت: از مردم و خییران منطقه در خواست می کنم برای تعمیر و مرمت مسجد جامع ورزقان کمک کنند،این مسجد مطلق به یک جا نیست و مطلق به مردم شهرستان است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *