دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷
10:25:03 - شنبه 16 تیر 1397
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نماینده مردم ورزقان و خاروانا در مجلس:
پیشرفت فیزیکی پروژه بزرگراه «خواجه – ورزقان» قابل قبول نیست
نماینده مردم ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بزرگراه «خواجه – ورزقان» باید هرچه سریعتر به مرحله بهره‌برداری برسد، گفت: پیشرفت فیزیکی این پروژه قابل قبول نیست و باید هرگونه موانع و مشکلات آن از میان برداشته شود. به گزارش آوای ورزقان، رضا علیزاده در جلسه‌ بررسی‌ مشکلات بزرگراه خواجه – […]

نماینده مردم ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بزرگراه «خواجه – ورزقان» باید هرچه سریعتر به مرحله بهره‌برداری برسد، گفت: پیشرفت فیزیکی این پروژه قابل قبول نیست و باید هرگونه موانع و مشکلات آن از میان برداشته شود.

به گزارش آوای ورزقان، رضا علیزاده در جلسه‌ بررسی‌ مشکلات بزرگراه خواجه – ورزقان، خاطرنشان کرد: برای رفع تصرف اراضی و پرداخت هزینه زمین نباید تاخیری ایجاد شود و برای یک نامه یا استعلام چندین ماه وقت هدر داده نشود، چرا که زمان اجرای این پروژه برای ما مهم است.

علیزاده گفت: با گذشت چندین سال از اجرای این پروژه‌ هنوز نتیجه مطلوبی به دست نیامده و این، ضعف مدیریت دستگاه نظارتی بوده و مورد قبول نیست.

یحیوی، فرماندار ورزقان در این جلسه به نا امن بودن جاده ورزقان-خواجه اشاره کرد و گفت: سالانه شاهد از دست دادن عزیزان زیادی در این راه هستیم که باید پیمانکاران و مسئولین دست در دست هم داده ‌و موانع این بزرگراه راه حل کنند.

رضا شریفی،مدیر مجتمع مس سونگون که بعنوان سرمایه گذار این بزرگراه در جلسه حضور داشت‌، میزان هزینه‌های پرداختی به شرکت‌های پیمانکاری این پروژه را ۸۸۰ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: مابقی هزینه‌ها طبق صورت وضعیت و قرارداد پیمانکاران پرداخت خواهد شد.

 

خبرنگار رضا زمانزاده/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • ويژه نامه
    تعداد شماره ها: 0
    جشنواره فعالین سایبری آذربایحانشرقی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب