امام جمعه ورزقان:

زیارت امام رضا(ع)همانند زیارت پیامبر(ص) /کشور نیازمندتهیه نقشه راه اقتصادی/مسئولان باید پاسخگو باشند

حجت الاسلام مهدوی با اشاره به حضور خادمین آستان قدس رضوی در شهرستان ورزقان بیان کرد: خادمان امام هشتم با سفر‌خود به این شهرستان عطر و بوی امام رضا(ع) را آوردند و همدلی و مهربانی بین مردم را افزایش دادند. به گزارش آوای ورزقان امام جمعه ورزقان در خطبه های نماز جمعه گفت: هرکس امام …

حجت الاسلام مهدوی با اشاره به حضور خادمین آستان قدس رضوی در شهرستان ورزقان بیان کرد: خادمان امام هشتم با سفر‌خود به این شهرستان عطر و بوی امام رضا(ع) را آوردند و همدلی و مهربانی بین مردم را افزایش دادند.

به گزارش آوای ورزقان امام جمعه ورزقان در خطبه های نماز جمعه گفت: هرکس امام عزیزمان را در غربت زیارت کند و بعنوان امام و پیشوای شیعیان قبول کند، همانند آن است که پیامبر(ص) را زیارت می کند.

وی افزود: حدود ۹۰درصد امام زادگان از نوادگان امام رضا(ع) هستند ، زیرا امام هشتم ما آن‌زمان از طوس به ایران آمد تا فرهنگ و مکتب اهل بیت (ع) را زنده نگه دارد.

مسعود مهدوی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری گفت: مشکلات زیادی در کشور داریم و‌ اولین قدم برای رفع این مشکلات تهیه نقشه راه اقتصادی است و باید در بحث اقتصاد شرایطی فراهم شود که سرمایه گذار احساس امنیت کند.

وی در ادامه داشتن روحیه قوی مسوولان را یکی از راهگشاترین اقدام در پاسخ گویی به مشکلات مردم دانست و‌گفت : برای عبور از این مشکلات جامعه ،مسئولان باید در این راه شجاعت نشان داده و حتی در بدترین شرایط پاسخگوی مردم باشند.

مهدوی اظهارداشت: ارتباط نزدیک مسئولان با مردم سبب می‌شود مردم آنها را از خود دانسته و مهر و محبت بین آنها زیاد و در برطرف کردن بسیاری از مشکلات جامعه کمک شایانی می کند.

وی به اعزام تیم مس به رقابت های آسیای اشاره کرد و گفت:قهرمانی تیم فوتسال مس ورزقان افتخار بزرگی برای شهرستان ورزقان است و آرزوی کسب موفقیت در مسابقات آسیایی را داریم.

مهدوی در پایان از هیئت مدیره باشگاه مس ورزقان خواست :توجه ویژه ای به اجرای برنامه های‌فرهنگی و استفاده از جوانان بومی ورزقان در این باشگاه داشته باشند.

گفتنی است خادمین آستان قدس رضوی و بازیکنان و عوامل تیم مس ورزقان نیز در نماز جمعه حضور داشتند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.