خبر خوش آوای ورزقان برای مردم منطقه:

به زودی امهال وام های زلزله ارسباران شروع می شود/بانک ها موظف هستند این کار را به قید فوریت انجام دهند

جلیل زاده در گفتگو با آوای ورزقان بیان کرد: در جلسه هیئت وزیران که در تاریخ ۹۷.۳.۲۰ برگزار شد با پیشنهاد وزارت کشور و با تایید سازمان برنامه و بودجه کشور اصل تسهیلات بانکی اخذ شده قبل از زلزله و تسهیلات زلزله در منطقه ارسباران به مدت دو سال امهال گردید. مشاور امور بانکی استاندار …

جلیل زاده در گفتگو با آوای ورزقان بیان کرد: در جلسه هیئت وزیران که در تاریخ ۹۷.۳.۲۰ برگزار شد با پیشنهاد وزارت کشور و با تایید سازمان برنامه و بودجه کشور اصل تسهیلات بانکی اخذ شده قبل از زلزله و تسهیلات زلزله در منطقه ارسباران به مدت دو سال امهال گردید.

مشاور امور بانکی استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد: به تمامی بانک های (مسکن،کشاورزی،قوامین،کارآفرینی امید) که به نوعی در وام های مردم در شهرستان های ورزقان ،هریس و اهر دخالت داشتند با امضای جهانگیری معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شده است.

وی گفت: بانک های عامل موظف هستند این کار را در اولویت قرار بدهند و انتظار داریم با امهال تسهیلات مشکلات بانکی مردم هرچه زودتر برطرف شود.

ایشان یادآور شد: بدون هیچ شک و تردیدی همه وام های (مسکن،کشاورزی،دامی و…) که مردم منطقه ورزقان ،هریس و اهر در زلزله سال ۹۱ دریافت کردند به مدت دو سال امهال شده است.

وی تاکید کرد: به جد شخصا پیگیر اجرای این طرح هستم و بانک ها صد درصد این قانون را اجرا خواهند کرد و هیچ بانکی نمی تواند قانون را اجرا نکند.

محمد رضا جلیل زاده در ادامه خطاب به مردم ورزقان ،اهر و هریس  گفت: مشکلات بانکی مربوط به زلزله در منطقه ارسباران به قید فوریت برطرف خواهد شد،از مردم درخواست داریم برنامه ریزی کنند بعد دو سال در باز پرداخت تسهیلات به مشکل برنخورند.

وی گفت: شخص استاندار پیگیر نحوه اجرا و مقدار اعتبارات دریافتی است و این قول را می دهیم که به زودی امهال تسهیلات کشاورزان زلزله زده آغاز خواهد شد.

جلیل زاده در پایان از پیگیری های فرمانداران شهرستان های ورزقان ،اهر و هریس و نمایندگان مجلس تقدیر و تشکر کرد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *