امام جمعه ورزقان:

آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر است

امام جمعه ورزقان گفت: آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر است و در حالی که به جنایات بزرگی را در نقاط مختلف دنیا دست می زند، مدعی حقوق بشر نیز هست. به گزارش آوای ورزقان،حجت الاسلام والمسلمین مسعود مهدوی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر ورزقان با بیان این‌که هم‌اکنون نیز آمریکا به رغم …

امام جمعه ورزقان گفت: آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر است و در حالی که به جنایات بزرگی را در نقاط مختلف دنیا دست می زند، مدعی حقوق بشر نیز هست.

به گزارش آوای ورزقان،حجت الاسلام والمسلمین مسعود مهدوی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر ورزقان با بیان این‌که هم‌اکنون نیز آمریکا به رغم ادعای حمایت از حقوق ملت‌ها و دموکراسی به صدها جنایت دست می‌زند، خاطرنشان کرد: این جنایت‌ها را در یمن و بسیاری از کشورهای منطقه می بینیم که آمریکا با همراهی عربستان، به این جنایت‌ها دست زده که نمونه روشنی از نقض حقوق بشر آمریکایی‌ها مشاهده می‌شود و همه دنیا به این امر اذعان دارند.

وی همچنین به برنامه های مشخص آمریکا و همراهانش علیه نظام مقدس جمهوری ایران اشاره کرد و گفت: آنها عملیات روانی و تبلیغاتی علیه مردم ایران و نظام اسلامی شروع کرده اند که میخواهند مردم را از جامعه، حکومت اسلامی و دین نا امید سازند.

مهدوی به پیشنهاد ترامپ برای مذاکره بی قید و شرط اشاره کرد و گفت: ترامپی که تا دیروز برای ما خط و نشان می کشید حالا حاضر به مذاکره بی قید و شرط با ماست و متآسفانه عده زیادی از مسئولین برای مذاکره کردن با آمریکا وسوسه شده اند ولی باید بدانند که رابطه ما با آمریکا، رابطه گرگ و میش است.

خطیب جمعه ورزقان همچنین به مشکلات اقتصادی موجود در کشور پرداخت و افزود: نباید اجازه دهیم مشکلات اقتصادی در بین مردم دودستگی ایجاد کند که اگر اینگونه شود دشمن به خواسته خود می رسد و باید دولت پاسخگوی مردم بوده و آنها را از بحران اقتصادی موجود در کشور نجات دهند.

وی با بیان اینکه مسئولین نباید مردم را بدبین کنند، گفت: مسئولین باید با قاچاق کالا مبارزه کرده و با مفسدین برخورد قضایی کنند تا چرخ تولید داخلی به چرخش آید و نمونه آن را میتواند به واردات بی رویه عدس اشاره کرد که موجب شده عدس تولیدی کشاورزان ورزقانی که جزء بهترین و مرغوب ترین عدس کشور است به فروش نرود.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *