نماینده مردم ورزقان و خاروانا در مجلس:

روحیه استکباری آمریکا به دنیا ثابت شده است/در حوزه مس و معدن مشکلی نداریم/بزرگترین کارخانه کودشیمیایی کشور در ورزقان احداث می شود

رضا علیزاده گفت:چهل سال از انقلاب اسلامی می گذرد و شیطنت های دشمن به شکل های مختلف از جنگ نظامی تا تحریم اقتصادی ،جنگ رسانه ای و توطئه ها ادامه دارد. به گزارش آوای ورزقان،رضا علیزاده نماینده مردم ورزقان و خاروانا در جمع نمازگزاران ورزقانی با بیان این که روحیه استکباری آمریکا به مردم ایران …

رضا علیزاده گفت:چهل سال از انقلاب اسلامی می گذرد و شیطنت های دشمن به شکل های مختلف از جنگ نظامی تا تحریم اقتصادی ،جنگ رسانه ای و توطئه ها ادامه دارد.

به گزارش آوای ورزقان،رضا علیزاده نماینده مردم ورزقان و خاروانا در جمع نمازگزاران ورزقانی با بیان این که روحیه استکباری آمریکا به مردم ایران ثابت شده است گفت: روحیه استکباری و زورگویی آمریکا به تمام ملت ها و کشور ها ثابت شده است تا جایی که آمریکا با هم پیمانان خود فاصله گرفته است.

وی در ادامه به بسته شدن قرارداد کارخانه ذوب،پالایش و اسید سولفوریک اشاره کرد و یادآور شد:در حوزه مس و معدن در شهرستان اتفاقات خوب افتاده است و مشکلی در این بخش نداریم و تمام پروژه های که لغو شده بود از سرگرفته می شوند.

نائب ریس کمسیون صنایع مجلس گفت: تمام کارهای احداث شهرک مس در شهرستان ورزقان انجام شده است و کارخانه کود شیمیای که بزرگترین کارخانه کشور خواهد بود در این شهرک احداث خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *