نماینده مردم ورزقان و خاروانا:

طرح شفافیت آرای نمایندگان مجلس جنبه های منفی و مثبت زیادی دارد

نماینده مردم ورزقان و خاروانا در مجلس گفت: طرح شفافیت آرای نمایندگان مجلس جنبه های منفی و مثبت زیادی دارد. رضا علیزاده در گفت و گو با خبرنگار آوای ورزقان با بیان اینکه سوال از رئیس جمهور حق نمایندگان است، گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی ابزارهای نظارتی مختلفی در اختیار دارند که یکی از آنها …

نماینده مردم ورزقان و خاروانا در مجلس گفت: طرح شفافیت آرای نمایندگان مجلس جنبه های منفی و مثبت زیادی دارد.

رضا علیزاده در گفت و گو با خبرنگار آوای ورزقان با بیان اینکه سوال از رئیس جمهور حق نمایندگان است، گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی ابزارهای نظارتی مختلفی در اختیار دارند که یکی از آنها سوال است.

نماینده مردم ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس برای کنترل مسائل مختلف، رفع ابهام، شفافیت موضوع و اجرای هرچه بهتر قوانین سوال از رئیس جمهور محترم در چارچوب قانون را وظیفه خود می داند.

وی به سازنده بودن سوال از رئیس جمهور اشاره کرد و افزود: با توجه به مشکلات سنگینی که در سطح جامعه است و تحریم های ظالمانه آمریکا که اقتصاد کشورمان را هدف قرار داده است از رئیس جمهور سوال کردیم تا راه حلی برای مشکلات اقتصادی مردم پیدا کنیم.

علیزاده تاکید کرد: شخص بنده نیز موافق سوال از رئیس جمهور بودم و این کار را از وظایف خودم می دانم، در نظام اسلامی همه مسئولان باید در مقابل مردم پاسخگو باشند و همان طور که ما نمایندگان باید در قبال مردم پاسخگو باشیم رئیس جمهور نیز باید نسبت به نمایندگان پاسخگو باشد.

وی در پایان در مورد طرح شفافیت آرا به آوای ورزقان گفت: باید به موضوع منطقی نگاه کرد و قبل از هر اقدام مصلحت کشور و مردم را در نظر گرفت، این طرح جنبه های منفی و مثبت زیادی دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *