بخشدار مرکزی ورزقان در گفتگو با آوای ورزقان مطرح کرد:

کار های عمرانی ۸۵ روستا در حال اجرا می باشد/عمارت امیر ارشد به اقامتگاه تبدیل می شود

صادق میکائیلی در گفتگو با خبرنگار آوای ورزقان گفت: در سراسر بخش مرکزی ورزقان کار های عمرانی(جدول گذاری،آسفالت ریزی،مسیر گشایی جاده های روستای) مختلفی در حال اجرا است. وی گفت: با حمایت های مردم، دهیاران ،شوراها و نیز مهندس یحیوی فرماندار ودکترعلیزاده نماینده شهرستان و مهندس شریفی مدیر مجتمع مس سونگون در ۸۵ تا از …

صادق میکائیلی در گفتگو با خبرنگار آوای ورزقان گفت: در سراسر بخش مرکزی ورزقان کار های عمرانی(جدول گذاری،آسفالت ریزی،مسیر گشایی جاده های روستای) مختلفی در حال اجرا است.

وی گفت: با حمایت های مردم، دهیاران ،شوراها و نیز مهندس یحیوی فرماندار ودکترعلیزاده نماینده شهرستان و مهندس شریفی مدیر مجتمع مس سونگون در ۸۵ تا از روستاهای بخش مرکزی کارهای مختلف عمرانی انجام شده است و یا در حال اجرا می باشد که در نوع خود بی سابقه است.

بخشدار ورزقان تصریح کرد: در این بخش ۱۰۵ روستای سَکَنه دار وجود دارد که توانستیم خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به روستاهای جنگلی ،دور افتاده و کم جمعیت (اوزی،خوینرود، کلم، کلغای،مزرعه سواره و…) برسانیم.

وی در ادامه به واگذاری عمارت امیر ارشد به دهیاری اشاره کرد و گفت: عمارت امیر ارشد که در روستای آبخواره قرار دارد از طریق مزایده به دهیاری همین روستا واگذار شده است که با تبدیل این عمارت به اقامتگاه انتظار داریم بخش گردشگری شهرستان ورزقان و استان با رشد خوبی روبرو شود.

میکائیلی در بخش دیگر سخنان خود به خرید ۴ دستگاه بیل میکانیکی اشاره کرد و گفت: چهار دستگاه بیل میکانیکی برای دهیاری ها خریداری شده است که موجب درآمدزایی دهیاران خواهد شد.

وی در پایان گفت: همه‌ی این خدمات و کار های که انجام می شود ثمره اعتماد مردم به انقلاب اسلامی ،نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دولت تدبیر امید است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *