یکشنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۷
19:04:55 - شنبه 14 مهر 1397
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیر تیم فوتبال شهرداری تبریز:
به بازیکنان ورزقانی تیم افتخار می کنیم
مدیر تیم فوتبال شهرداری تبریز در گفتگو با خبرنگار آوای ورزقان با بیان اینکه همه بازیکنان تیم بومی هستند، گفت: همه‌ی بازیکنان تیم شهرداری تبریز را بومی های استان تشکیل می دهند. احد میرزایی در ادامه به استفاده کردن ۷از بازیکن ارسبارانی در تیم اشاره کرد و گفت: از منطقه ارسباران و بخصوص شهرستان ورزقان […]

مدیر تیم فوتبال شهرداری تبریز در گفتگو با خبرنگار آوای ورزقان با بیان اینکه همه بازیکنان تیم بومی هستند، گفت: همه‌ی بازیکنان تیم شهرداری تبریز را بومی های استان تشکیل می دهند.

احد میرزایی در ادامه به استفاده کردن ۷از بازیکن ارسبارانی در تیم اشاره کرد و گفت: از منطقه ارسباران و بخصوص شهرستان ورزقان بازیکنان ارزشمندی چون فرشاد بیابانی از روستای صومعه دل،مهدی رستم زاده از روستای اره‌جان،محمد صادقی از روستای بهربیگ،مهدی رنجبر از روستای لنبران و سعید اکبری از روستای چاخماخ بلاغ عضو تیم هستند و مورد استفاده قرار می گیرند.

مدیر تیم فوتبال شهرداری تبریز که خود اهل روستای صومعه دل ورزقان می باشد به آوای ورزقان گفت: بازیکنان ورزقانی تیم خوش درخشدند و این باعث افتخار است چنین بازیکنان را در تیم داریم.

گفتنی است بازیکنان دیگری از خطه ارسباران در این تیم بازی می کنند که علی دوامی از روستای سرند و جواد نعمتی از روستای نمرو می باشند.

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

جشنواره فعالین سایبری آذربایحانشرقی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب