حجت الاسلام پورمحمد:

آمریکا مرکز تولید تروریست است/شیطان بزرگ به هیچ یک از قوانین بین المللی پایبند نیست

امام جمعه ورزقان گفت: تا جای که در توان داریم باید کمک حال پدر و مادر باشم،باید از دست والدین گرفت. به گزارش پایگاه خبری آوای ورزقان، حجت الاسلام پورمحمد امام جمعه ورزقان در خطبه های پیش از نماز جمعه با بیان اینکه نباید بین دختر یا پسر خود فرق گذاشت گفت: هیچ فرقی بین …

امام جمعه ورزقان گفت: تا جای که در توان داریم باید کمک حال پدر و مادر باشم،باید از دست والدین گرفت.

به گزارش پایگاه خبری آوای ورزقان، حجت الاسلام پورمحمد امام جمعه ورزقان در خطبه های پیش از نماز جمعه با بیان اینکه نباید بین دختر یا پسر خود فرق گذاشت گفت: هیچ فرقی بین فرزند دختر و فرزند پسر وجود ندارد و هر دو را باید به یک چشم و مساوی دید.

وی در ادامه افزود: استکبار جهانی فاز جدیدی از جنگ روانی و تبلیغاتی را علیه نظام جمهوری اسلامی راه انداخته است،چهل سال از انقلاب گذشته است و در این چهل سال همیشه شکست خوردند.

مهدی پورمحمد به سخنان اخیر رهبر انقلاب اشاره کرد و گفت:مدیران جامعه باید هم به ارزش های انقلاب توجه کنند و هم به رفع مشکلات اقتصادی مردم توجه کنند.

امام جمعه ورزقان تصریح کرد : همه می دانند که در هیچ یک از بخش های کشور بن بستی وجود ندارد، همانطور که مردم با مقاومت در هشت سال دفاع مقدس دشمن را تضیف کرد و در آخر پیروز شدیم، انشا الله امروز هم با مقاومت همه این مشکلات را از سر راه بر می داریم.

وی در ادامه خطاب به کسانی که در داخل کشور از مذاکره دوباره با آمریکا حرف می زنند گفت: به عنوان خطیب نماز جمعه و از طرف مردم شهید پرور شهرستان ورزقان سوال میکنم که اگر تحریم ها و مشکلات اقتصادی با مذاکر با شیطان بزرگ برطرف می شود، چرا این مشکلات و تحریم ها در مذاکره برجام رفع نشد؟
خطیب جمعه ورزقان یاد آور شد: هر چقدر با شیطان بزرگ مذاکره کنیم نتیجه ای جز تحریم های شدیتر نسیبمان نخواهد شد، محکوم شدن آمریکا از سوی دادگاه بین المللی لاهه را همه دنیا دیدند ولی آمریکا به هیچ یک از قوانین بین المللی پایبند نیست.

وی گفت: آمریکا در طول تاریخ همیشه مرکز تولید تروریست بوده است و وضعیت کنونی کشورهای یمن، سوریه، افغانستان و عراق دلیلی بر این ادعا است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *